Rich

Ár:   4046 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Luxuryhair, Módosítva: 2016. január 18.

Kategória:   Hajápolók

Ez a luxus, hajban hagyható szérum minden hajtípust ragyogóan simává, fényessé varázsol. Használata során a haj tapintása selymesebbé, lágyabbá válik. Gyors felszívódásának köszönhetően, a zsíros, elnehezített hatás elkerülhető. Miközben a növényi alapú proteinek erősítik a száraz, töredezett területeket, ezzel egy fázisban a hajszálak kutikula rétege is zártabbá válik. Hővédő hatású, és segít csökkenteni a hajkefe által okozott töredezéseket. Használata során a haj szinte megfiatalodik, és extra fénnyel telivé válik.