Richard James

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2013

A Savile Row egy aromás fougere illat férfiaknak.

Fejillat: bazsalikom, bergamott, zöld tea, gyömbér, mandarin, narancs, petitgrain és rozmaring;

Szívillat: kardamom, koriander, levendula, gyöngyvirág, a rózsa és tubarózsa;

Alapillat: borostyán, tölgymoha, pézsma, pacsuli indonéz levél, szantálfa, dohány, vetiver és velúr.

Richard James - Savile Row luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 2700 Ft, 10ml = 5000 Ft
Ár: 2700 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.