Rimmel

Ár:   850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

1 perc alatt száradó, extra fényes körömlakk

Fanni0728

2021. január 15.

Eleinte jó volt, majd egy 4-5 hónap után bevan sűrűsödve, nem lehet használni. Ha vastagon rakom fel nem szarad meg, vékonyan meg nem lehet... Csalódtam benne. Ára miatt nem akkora veszteség.. De egy rimmel terméktől többet vár az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

bernadettu

2020. október 6.

Berries and cream bordó árnyalat van meg, sosem mértem le, hogy valóban egy perc alatt megszárad-e de nagyon könnyű az ecsetével dolgozni, elég sűrű ahhoz, hogy akár nyomdázni is lehessen vele, ami nálam plusz.
5-6 napig tartós marad a manikűröm, két rétegben teljesen fed.
Az biztos, hogy ennek a színnek mindig helye lesz a gyűjteményben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

5-6 napig tartós marad a manikűröm, két rétegben teljesen fed.
Az biztos, hogy ennek a színnek mindig helye lesz a gyűjteményben.

Provence

2020. szeptember 18.

Régen 1x már próbáltam, akkor nem dobtam hátast tőle, mert nem fedett jól és nem is volt tartós. Most viszont..Nem tudom, hogy árnyalatfüggő-e vagy változtattak a formulán, de "mit veszíthetek?" alapon Glamour-napon lecsaptam az éppen kifuttatott 500-as Caramel cupcake árnyalatra, így kemény 200 Ft-ért sikerült hozzájutnom, és imádom! :D Abszolút tartós, most 5. napja van a kezemen, közben volt már hajmosás és sokat gépelek is, de meg sem mozzan. Ezek után biztos kipróbálok még mást színt is belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

ZsAdrienn

2020. július 20.

Nem gondoltam volna, hogy tényleg megszárad 1 perc alatt, pedig IGEN!!!!! Pink színben vettem, nagyon jól fed! Biztosan újból megveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

barnajudit87

2020. június 10.

Nekem ez az egyik kedvencem! Ár érték arányban a legjobb. Szép a színe ( bármelyiknek), szépen fed, gyorsan szárad és kibír kb 1 hetet. Általában mindig veszek új színeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

xszemyx

2020. május 1.

Legjobb körömlakk a világon. Eddigi leggyorsabban száradó, alaplakk + 2 réteg is tök vékony a körmön (nem púposodik, mint sok lakk), és nagyon tartós. Más lakk 1-2 napot bír nekem, ez meg 4-5-öt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Mosomacko21

2020. április 14.

Gyorsan szárad, hosszan tartó és 7 nap után is megtartja a fényét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Gyorsan szárad, hosszan tartó és 7 nap után is megtartja a fényét.

Raikiky

2019. december 31.

Nyilván nem egy perc alatt szárad de a normál lakkokhoz képest sokkal gyorsabban. Kicsit hamarabb pattog mint egy másik hasonló árú normál lakkom, na de az míg megszárad összességében töb idő megy el vele, így inkább ezzel kenem be heti 2x mint azzal 1x. Nem használok sem alap sem fedő lakkot és a 310es (vörös) árnyalatot csak 1 rétegben kenem fel,
Gyors körömfestéshez mindenképp csak ajánlani tudom, az eredmény szép és (hacsak nem végzünk sok házimunkát) 4 napig ki is bírja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 31.

Lina14

2019. május 26.

a 703-as white hot love van meg. nem olyan fehér-fehér, inkább tört fehér, és vannak benne irizáló, kicsit ezüstös mikrocsillámok, de ezek nem mutatkoznak meg a körmön csak az üvegben. kifejezetten szeretem a vastagabb ecsetét, a kupak fogása jó, az állaga pont jó, egy icipicit folyós volt az elején, de miután használtam egy párszor elkezdett sűrűsödni, ebből arra következtetek, hogy a végefele igencsak sűrű lesz, és küzdeni fogok vele rendesen. ha kicsit vastagabban visszük fel, fed egy réteben is, nem csikoz, a finise fényes, mintha raktam volna rá fedőlakkot. a száradási ideje normális, nem kifejezetten gyors, de nem kell sokat várni mire pl nyomdázni kezdhetek rá. és ha már nyomda: nekem bevált arra is, nem feltétlenül arra lett kitalálva, de a célnak megfelel, ha épp kifogytunk a kedvenc fehér nyomdalakkunkból és csak ezt találjuk a készletünkben. lemosni sem nehéz. mivel jelenleg minden nap festem a körmöm, tartósságot nem tudok mondani, de azt a 24 órát derekasan és tökéletesen kibirta. nincs jellegzetes szaga sem, csak mint egy átlag lakknak. magamnak amúgy nem vettem volna meg, mert a rimmel polcon nincsenek extrás szinek, de mivel öcsém vásárolt helyettem és nem találta azokat, amiket kértem, ezt hozta. meglepő, de kellemesen csalódtam vele kapcsolatban (mármint a lakkban, öcsémnek jó izlése van és jó cuccokat szokott hozni nekem :))
update: megvan a peachella árnyalat, ami a tökéletes barack, és ugyanazok igazak rá mint a fehérre
update 2: az 500 caramel cupcake egy egy réteges nude, pici csillámokkal, imádom az állagát és a színét is!
update 3: megvettem a 831 oh my gold! és a 832 on fleek! árnyalatokat is. előbbi egy szemcsés, glitteres óarany, a második egy feketés-zöldes alapban úszó arany csillámos árnyalat. az aranyat akár fedőlakknak is lehet használni, de 2 vastagabb rétegben teljesen fed. a második egy réteges, viszont kell a 2 réteg, hogy kijöjjenek a csillámok. elég gyorsan száradnak, tartósak is. ebben a lakkban még nem tudtam csalódni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

erasm98

2019. április 18.

Gyönyörű színek vannak, gyorsan szárad és a legtöbb szín jó minőségű, tartós (pl berries and cream (kedvenc), nude, caramel cupcake), de van ami nem fed olyan szépen és elég híg az állaga éééés még csíkoz is: ilyen pl. a lose yout lingerie. Csodálatos szín, de felkenve már kevésbé jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.