Rimmel

Ár:   850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

1 perc alatt száradó, extra fényes körömlakk

Raikiky

2019. december 31.

Nyilván nem egy perc alatt szárad de a normál lakkokhoz képest sokkal gyorsabban. Kicsit hamarabb pattog mint egy másik hasonló árú normál lakkom, na de az míg megszárad összességében töb idő megy el vele, így inkább ezzel kenem be heti 2x mint azzal 1x. Nem használok sem alap sem fedő lakkot és a 310es (vörös) árnyalatot csak 1 rétegben kenem fel,
Gyors körömfestéshez mindenképp csak ajánlani tudom, az eredmény szép és (hacsak nem végzünk sok házimunkát) 4 napig ki is bírja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 31.

Lina14

2019. május 26.

a 703-as white hot love van meg. nem olyan fehér-fehér, inkább tört fehér, és vannak benne irizáló, kicsit ezüstös mikrocsillámok, de ezek nem mutatkoznak meg a körmön csak az üvegben. kifejezetten szeretem a vastagabb ecsetét, a kupak fogása jó, az állaga pont jó, egy icipicit folyós volt az elején, de miután használtam egy párszor elkezdett sűrűsödni, ebből arra következtetek, hogy a végefele igencsak sűrű lesz, és küzdeni fogok vele rendesen. ha kicsit vastagabban visszük fel, fed egy réteben is, nem csikoz, a finise fényes, mintha raktam volna rá fedőlakkot. a száradási ideje normális, nem kifejezetten gyors, de nem kell sokat várni mire pl nyomdázni kezdhetek rá. és ha már nyomda: nekem bevált arra is, nem feltétlenül arra lett kitalálva, de a célnak megfelel, ha épp kifogytunk a kedvenc fehér nyomdalakkunkból és csak ezt találjuk a készletünkben. lemosni sem nehéz. mivel jelenleg minden nap festem a körmöm, tartósságot nem tudok mondani, de azt a 24 órát derekasan és tökéletesen kibirta. nincs jellegzetes szaga sem, csak mint egy átlag lakknak. magamnak amúgy nem vettem volna meg, mert a rimmel polcon nincsenek extrás szinek, de mivel öcsém vásárolt helyettem és nem találta azokat, amiket kértem, ezt hozta. meglepő, de kellemesen csalódtam vele kapcsolatban (mármint a lakkban, öcsémnek jó izlése van és jó cuccokat szokott hozni nekem :))
update: megvan a peachella árnyalat, ami a tökéletes barack, és ugyanazok igazak rá mint a fehérre
update 2: az 500 caramel cupcake egy egy réteges nude, pici csillámokkal, imádom az állagát és a színét is!
update 3: megvettem a 831 oh my gold! és a 832 on fleek! árnyalatokat is. előbbi egy szemcsés, glitteres óarany, a második egy feketés-zöldes alapban úszó arany csillámos árnyalat. az aranyat akár fedőlakknak is lehet használni, de 2 vastagabb rétegben teljesen fed. a második egy réteges, viszont kell a 2 réteg, hogy kijöjjenek a csillámok. elég gyorsan száradnak, tartósak is. ebben a lakkban még nem tudtam csalódni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

erasm98

2019. április 18.

Gyönyörű színek vannak, gyorsan szárad és a legtöbb szín jó minőségű, tartós (pl berries and cream (kedvenc), nude, caramel cupcake), de van ami nem fed olyan szépen és elég híg az állaga éééés még csíkoz is: ilyen pl. a lose yout lingerie. Csodálatos szín, de felkenve már kevésbé jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

marshmallow0322

2019. április 7.

Be-redy árnyalatban van meg, az üvegen keresztül pinkes piros árnyalatnak látszott, de amikor megszáradt a körmeimen, egy true hidegtónusú piros színt kaptam. Ne erre számítottam, DE! Valami hihetetlenül gyönyörűen mutatott rajtam!😍 És a bónusz pedig a tartóssága volt, mivel nekem a körmeim eleve kicsit zsírosabbak, ha fogalmazhatok így, ezért 2 vagy 3 nap után az összes eddigi kipróbált körömlakkom már elkezdett lekopni... De ez valami csoda! Csak a hatodik napon kezdett el a vége lekopni. Imádom!!!!💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

anielka

2019. április 2.

Tudom, hogy modern világunkban alapozó-és fedőlakkok segítik a megfáradt körömlakkozókat, de a 60 másodperc alatt száradó lakk esetén pont az lenne a lényeg, hogy egy 1,5 éves totyogó mellett is ápoltnak érezhessem a kezem, és megengedhessem magamnak azt a luxust, hogy "piperézek". Így önmagában kentem fel, 2 rétegben. 10 perc alatt úgy lekopott a széle (nem is tudom, tulajdonképpen mitől), mint egy normál lakk 2 nap alatt, hajmosás vagy kádsúrolás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

merinikolett

2018. december 7.

Nagyon könnyű dolgozni az ecsettel ez tetszik benne, és már egy réteg is teljesen jól fed! Viszont nekem egyáltalán nem tartós, már másnap látom hogy kezd kopni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

2 éve vásároltam egyet, padlizsánszínhez hasonló árnyalatban, azóta is ezt használom pedikűrözésnél és több okból is rettenetesen elégedett vagyok vele:
1. Szupertartós, fedőlakkal míg le nem törlöm bírja, pedig kádban ázós típus vagyok.
2. Igaz két rétegben szoktam kenni, de egy rétegben is mehet simán annyira jól fed.
3. Közepesen vastag az ecset, ami miatt könnyen lehet dolgozni vele, nem csíkoz a több újrahúzás miatt,mint a vékonyabb ecseteknél, de nem is folyik ki, mert vastag a feje.
4. Ugyanolyan az állaga, mint mikor vásároltam.
5. Sztem könnyen szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

4. Ugyanolyan az állaga, mint mikor vásároltam.
5. Sztem könnyen szárad.

NikolettaP

2018. június 30.

Egész elképesztően tartósak. A 430 Coralicious Rimmel super Gel fedakkal 3 hete bîrja a lábujjkörmeimen lepattogás nélkül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

tunderszep

2018. június 13.

A 203-Lose your lingerie árnyalat van meg. Nagyon szép színe van felkenve is, csak sajnálom hogy kicsit csíkoz az ecsete. Hamar megszárad, tényleg 1-2 perc és sokáig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Doorikad

2018. május 31.

Több perc kell neki a száradáshoz, annyira nem lesz fényes, és 2. réteg után sem fed egyenletesen. Viszonylag kicsi kiszerelés, akciósan vettem, 400 Ft-nál többet nem is ér. 3 pontot adnék, de a 408 Peachella színre plusz 1 pont jár, nagyon jó nyári szín.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.