Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: csincsilla_20, Módosítva: 2020. október 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Coctail Colour körömlakk öt csodás, gyümölcs színű és élénk árnyalatban kaphato. A körömlakkok mindegyike holografikus, ami méltán örvend népszerűségnek mostanában, hiszen az egyik legszebb körömlakk effekt.

x1342x

2014. március 1.

Nekem megvan a narancssárga, Szlovákiában van mind a három szín ami a mellékelt képen látható.
A lakkhoz: az állaga egy kicsit híg, de nem veszélyes... A fedése két rétegben már elfogadható, háromban az igazi, az ecsete jó, nem csíkoz... Nagyon tetszett, most is tetszik de a Max Factor Max Effect 45ös árnyalatú lakkja leváltotta az első helyen :)
A pirosas árnyalat is nagyon hívogatott, valószínű beszerzek majd egy olyat is :)
Update: beszereztem a pirost is, gyönyörű :) És még annál is gyönyörűbb :D A tartóssága nem az igazi, de az a szín... :D
Update No. 2: megvettem a lilát is. Függő vagyok... :D
Szükséges a négy vékony réteg, de nagyon rövid időn belül száraz, és elég jól is bírja. Teljesen imádom, mindhármat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Update No. 2: megvettem a lilát is. Függő vagyok... :D