Rimmel

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Fannnya, Módosítva: 2016. október 24.

• Erősen pigmentált formula az intenzív színért
  • Hosszan tart és gyorsan szárad, nem kenődik el
  • Szuper precíz heggyel a hibátlan vonalakért
  • Ellenáll az izzadságnak, párának

JudyRe

2019. október 23.

Szerintem teljesen jó termék, nekem egész nap szépen fenn marad a helyén. Könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 23.

vagabond

2019. szeptember 8.

A színével nekem nem volt semmi gondom, de sajnos nagyon kenődik. Cserébe könnyen le lehet mosni. Miután legutóbb egy este alatt kétszer is szétkenődött teljesen a szemhéjamon, többet valószínűleg nem fogom használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Fannnya

2019. augusztus 6.

Az eddigi legjobb drogériás szemhéjtusom, nagyon tartós, nem kenődik.

Update: Az elején nagyon jól teljesített, viszont pár hét használat után a pigmentáltsága mintha csökkenne, pedig ilyen gyorsan nem fogyhat ki. Ragacsosabb is lesz, de a tartóssága nekem még mindig nagyon jó.

Update2: Már egyáltalán nem használom, mert elkezdett kenődni is és gyakorlatilag nem fog, alig pár hét után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Az eddigi legjobb drogériás szemhéjtusom, nagyon tartós, nem kenődik.

tundika9

2019. február 17.

Hulladék! Drága és sz@r! Aki több csillagot adott rá, az szerintem azon szerencsések közé tartozik, akinek a tusvonal nem ér fel a szemhéjához... így nem tud elkenődni. Egy no name 100 ft-os tus tartósabb, mint ez. Fél óra után felkenődik és kopik. Szebb a smink, ha inkább fel sem rakod!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

fekdoraa

2018. július 30.

Sokat nem tudok mondani a termékről, mivel már első használatkor SEM! fogott rendesen, és ez mindent elárul. Lehet én voltam a hülye hogy nem próbáltam ki a boltban, de egy rimmel terméktől ezt nem vártam volna. Fejjel lefelé tároltam napokig, hogy a lehet összes tinta(?) a végébe folyjon, de a tusvonalamnak a "farkincáját" sehogy sem sikerül vele felvarázsolnom.
(kár hogy nem lehet mínusz csillagot adni)

Update: pár hónap folyamatos fejjel lefelé való tárolás után használható lett. Így már egy egészen jó termékké vált. Bár én csak arra használom hogy a géllel megrajzolt tusvonalamat "tartósítsam" vele.
+2*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

(kár hogy nem lehet mínusz csillagot adni)

+2*

Molly01

2018. július 28.

Könnyen használható, szépen kenhető, viszont sajnos gyorsan kopik, ha véletlen odanyúlok már le is jött. A színe pedig inkább szürke mint fekete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Black Fairy

2018. június 3.

A kupak nem záródik rendesen, a színe kékes-szürkés, nem fekete. A hegye túl puha, folyamatosan hajlik minden fele használat közben, a tartóssága siralmas. Gyorsan elkenődik/lekopik, viszont a szempillatövekben beszívja a festéket a bőröm, így lemosás után is egy kékes folt/csík emlékeztet rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

bucccoka

2018. február 20.

Sajnos amikor beszereztem, teljesen be volt száradva, viszont visszacserélték a DM-ben, és azóta teljesen odáig vagyok érte :D November óta mindennap használom, és csak most kezdtem észre venni, hogy már nem fog annyira jól. Ritkán győz meg egy tus, nagyon sokfélét használtam már, de ő a tuti befutó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Gidea

2018. február 16.

Szemhéjtus-szűzen vettem meg. Rossz döntés volt. Ide-oda nyaklik az "ecset", szürkés-kékes-fekete a színe, hacsak nem satírozom pandásodásig, kopik és baromi gyorsan beszárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

niki23

2018. január 4.

Féláron vettem, kuponnal, szerencsére. Ha nem így vettem volna valószínűleg nagyon elégedetlen lennék. Rázni kell, hogy rendesen lehessen használni, így sajnos néha túl is folyik. Furcsa, kékes színe van ha nem elég sokat rakok fel. Nem igazán használom, vannak ennél sokkal jobb "filces" tusok. Cserébe legalább olcsó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.