Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Gituccci, Módosítva: 2013. december 2.

Intenzíven színezi, hangsúlyozza és szétválasztja a szempillákat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tothmerci

2014. augusztus 4.

Több rétegben kell felvinnem, hogy tényleg hatásos legyen, de nagyon jó spirál. Nem ragad, nem csomósodik, nem maszatolódik, viszonylag tartós és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Thimeee

2014. június 7.

Nekem lila színben van. Imádom, nagyon szép pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 7.

Nekem lila színben van. Imádom, nagyon szép pillákat csinál.

Umesyan

2014. május 11.

Valamikor még télen vettem 500 Ft-ért. Túl sok bizodalmam nem volt benne, de sűrgősen kellett egy olcsó szempillaspirál a hónap végén és végül erre esett a választásom.
Kellemesen csalódtam: nagyon szép, hangsúlyos pillákat lehet vele elérni, és még csak nem is tapasztja össze őket a festék. Imádom! Vissza is szaladtam gyorsan venni még egyet és milyen jól tettem! Az egyiket nővérem elcsaklizta magának, én meg most már hiába is keresem bárhol is. :\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

AbbeyB Makeup

2014. február 12.

Valahogy nem szimpatizálok a Rimmel-es spirálokkal, több csalódás is ért, de mivel 250Ft-ra (!!!!) le volt akciózva a Rossmann-ba, úgy gondoltam, nincs vesztenivalóm! Nem vártam tőle sokat, de kellemes csalódás ért: ugyanis a szempillaspirál szinte tökéletes. Nagyon szépen hosszabbít és színez, feltűnő pillákat varázsol. Életem egyik legjobb vására volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

vrozi

2014. január 23.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval! Nagyon szépen hosszabbít és szétválaszt, ebből a szempontból az eddigi legjobb spirálom! Ha dúsítani is akarok, akkor rámegyek egy másik, erre alkalmassal is!
Nem mellesleg egy Rossmannban, 500 kemény Forintért vettem...ajándék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Nem mellesleg egy Rossmannban, 500 kemény Forintért vettem...ajándék! :)

nyami

2014. január 20.

Nem is értem miért nincs még véleményezve ez a szempillaspirál. Valamiféle kettő lakkhoz egy ingyen spirál akcióban jutottam hozzá, és ezt választottam (szerintem nálunk csak a fekete-fehér csomagolásos kapható). Nagyon szépen hosszabbít, szétválasztja a pillákat és tartós is. Mostanában nappali és esti sminkekhez is csak ezt használom (és a barátom is mindig megdicséri a pilláimat :)). Dúsítást viszont ne várjon senki tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.