Rimmel

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Zildinyo, Módosítva: 2016. május 2.

Ár:   2000 Ft

Négyrészes szemhéjpúder. Tartós, selymes szemhéjpúder.

Erika03

2016. július 11.

Még télen vettem, azóta elég sokat használom. Több árnyalatban kapható, nekem pont a képen látható van meg. A legsötétebb színe az erőssége ennek a kis terméknek, de a többi szín se rossz, bár pigmentáltságban többet vártam ennyi pénzért. Szeretem, nem bánom, hogy megvettem, de tény, hogy ennyi pénzért jobbat is lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Zildinyo

2016. április 19.

Semmi színe nincs, ráadásul pereg. Ennél a noname kínais szemfestékek is többet tudnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.