Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. november 30.

Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

WaterLily

2013. augusztus 2.

Tinikoromban volt ilyenem. Na ez aztán a tényleg levakarhatatlan csókálló kategória volt. A "rúzs" részét nem is használtam sokszor, mert ha felkentem, külön esti program volt, hogy leszedjem. A szájfény részét viszont imádtam :) Csak könnyen megromlott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

eo

2013. január 15.

Én is nagyon szerettem/szeretem ezt a cuccot. Az Eternal Flame nevű árnyalat van meg, amivel nagyon szép barackos-piros árnyalatú ajkakat lehet varázsolni. Mostanság nem az átlátszó szájfénnyel, hanem ajakápolóval használom. Tényleg meglepően tartós és különleges a szín is, viszont valóban szárít is. Bár szerintem teljesen vállalható mértékben. Az állaga nem annyira folyékony, mint a szájfényeké, de nem is krémes, mint a rúzsoké, inkább a kettő között, "szárazabb", nagyon erősen pigmentált szájfényhez hasonlítanám. Határozott színt ad az ajkaknak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

dorcus89

2012. december 15.

Meglepődtem, hogy itt még nincs komment :) Pedig amikor gyártották nagyon jó termék volt. Szuper színekben lehetett kapni, és ha nem is használod minkét végét akkor is nagyon tartós. Bár mint a legtöbb ennyire tartós szájfénynél itt is probléma volt, hogy rettenetesen szárít. Nekem még van a 340-es árnyalatból, de a sima átlátszó szájfény réteget más rúzsokhoz is használom. Kár, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.