Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, Módosítva: 2019. július 4.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A színkorrektor primer segítségével a smink tartósabb lesz, és ragyogást biztosít a fakó bőrnek.

szabocintia

2019. október 15.

Akciósan jutottam hozzá, töredék árért vásároltam meg, mivel egy másik Rimmeles primerem már fogyóban volt, így így is úgy is vettem volna másikat.
Nem mondom, hogy tökéletes és csodaszer, de szerintem mint primer szépen teszi a dolgát, kisimít, egyenletes bőrfelszínt képez, nem ül bele a ráncokba, és minimális csillogást ad.
Ha elhasználom és lesz akcióban megint, akkor biztosan újra veszem, de teljes áron nem biztos, hogy ezt a terméket választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.