Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Anna28, Módosítva: 2012. augusztus 6.

A Lash Maxxx szempillaspirál lélegzetelállító 3x dúsító hatásának kulcsa az ultramodern precíziós applikátor. A titok az új micro-befecskendezéses technológia, melynek segítségével megalkottuk a különlegesen pontos, mikro sörtés műanyag applikátort - az ultra-pontos, ultra-precíziós felvitelért, csomósodás nélkül.

Ingi

2014. március 21.

Fúúú ez volt az első "nem hagyományos" fejű spirálom még régesrég...:) Hogy idegenkedtem tőle...ma meg már a jól megszokott ducikat nem szeretem :D Úgy emlékszem bejött, 4-est mindenképp megér, de vannak jobbak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Csücsök

2014. január 2.

Úgy látszik csak nekem nem nyerte el a tetszésem! Kb. most úgy egy év után ismét elővettem, hátha változott valamit! Meg nem is emlékeztem már, hogy mi volt vele a baj. Szóval, amiért nem tudom használni...:
- A keféjével ahogy végig próbálom húzni a pilláimon FRÖCSKÖL!
Olyan híg így egy év után is, hogy szétfröcsköl az arcomra kis festék pöttyöket!
Így elég nehéz használni, sőt nem is lehet! Ki szereti egy kész smink után foltokban törölgetni magáról a festéket? Lassú mozdulatokkal sem lehet használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

- A keféjével ahogy végig próbálom húzni a pilláimon FRÖCSKÖL!

bokihugi

2013. október 17.

A legjobb spirálom volt, nem tudom gyártják e még... Mikor ezt használtam mindenki megkérdezte műszempillám van. :)
Pont megfelelő festéket tudtam felvenni, és nem tapasztotta össze a pillákat. A "fésűs kefét" megtisztítottam, és mai napig ezzel választom szét a szempilláimat spirálozás után. Szerintem kevés az 5 csillag...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 17.

Zita0606

2013. augusztus 6.

Életem első szempillaspirálja.... :) Én ezzel tanultam ki a szempillafestés fortélyait és utána furcsák voltak a hagyományos spirálkefék. Nagyon imádtam! Intenzív fekete színe volt, dúsított, hosszított, nagyon szépen szétválasztotta a pilláimat, nem pergett. Szívesen újravenném, de nem láttam régóta sehol... :( Nem tudja valaki, hogy lehet-e még kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Biofeleség

2013. május 14.

Az esküvőmre vettem meg vízálló változatban, és elképesztő hogy milyen szép pillákat varázsolt. Újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 14.

javgke

2012. november 17.

Még gimis zsebpénzből vettem asszem 600 Ft-ért :) (kupon plusz alap dm kedvezmény) Aztán még egyszer megvettem, annyira szép pillákat csinált. A fésűs kefével egyszerűen nem lehetett összetapasztani őket. Nagyon tartós volt, tesiórákat is simán kibírta kenődés nélkül, lemosni viszont könnyen le tudtam.
Azóta nem nagyon láttam sehol, nem tudom, hogy egyáltalán gyártják-e még, mert beruháznék rá újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

Anna28

2012. augusztus 2.

Régebben volt ilyen szempillaspirálom, és bár az elején idegenkedtem tőle a keféje miatt, a végén rá kellett jönnöm, hogy nagyon szép pillákat lehet vele "varázsolni". Ajánlom mindenkinek, aki szereti az újdonságot.
Tudom, hogy nem egy új terméke ez a Rimmelnek, de aki még nem próbálta, szerintem érdemes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.