Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: gyorsi, Módosítva: 2012. február 24.

Bőrtípus:   Száraz

Akár 12 órán át tartó hibátlan végeredmény! 95 %-ban született ásványi tehetség, mely tökéletesen szétárad a bőrön és nem tartalmaz mesterséges színezéket.  A selymesen sima világos-szétáradó ásványi anyag tökéletesíti a bőrt és elfednek mindenféle bőrhibát.

floracska6

2013. április 27.

Általában nem rajongok a Rimmel termékekért, mert szerintem az árhoz képest nagyon silány minőség! És ezt ezzel a púderrel sem tudták megcáfolni! Csak amiatt vettem meg, mert nagyon le volt árazva a Müllerben, ha jól emlékszem 600 Ft volt. De még annyit sem ért meg! Szárít, eltömít és én is a legvilágosabb színt vettem, de úgy néztem ki mintha a szoliban csőcsere lett volna! borzalmas, tényleg kuka kategória!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

burberry

2013. március 18.

Nagyon régen vettem meg ezt a terméket, de borzalmas volt. Nem emelte ki ugyan a száraz bőrterületeket, de borzalmasan eltömítette a pórusaimat, kegyetlenül kipattogtam tőle, és a legvilágosabb szín is sötét volt belőle. Szánalmas, azóta sem vettem ilyen márkájú terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

minaya

2012. december 10.

Életem legrosszabb púdere! Az én bőröm (a tél kivételével) mindig nagyon zsíros és nagyon csillogó, még ha ki van száradva akkor is csak úgy ragyog, amit én nagyon nem szeretek. Ettől a púdertől viszont gyakorlatilag azonnal csak még csillogóbb lett! Olyan, mint ha "csöpögne a zsír" az arcomról, pedig ha hozzáérek, akkor lehet érezni, hogy frissen mosott, száraz, de mások sem tapizzák végig az arcomat, csak látják...
Számomra felesleges pénzkidobás volt és nem is használtam el, de lehet, hogy más bőrtípus esetén beválik!
A kis ecsettől nehézkesebb a felvitel, de ez számomra inkább semleges funkció. Nem emiatt kapta a negatív értékelést.

UPDATE: amikor én használtam, akkor még nem ez a szivacsos megoldás volt, hanem a miniecsetes. Valószínűleg a tartalom nem sokat változott, de ezt én biztosan nem fogom kideríteni! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

Alexa369

2012. július 11.

életem csalódása és rémálma...nem tudtam egyenletesen használni, ráadásul a felvitele után fél órával nagy vörös foltok lettek az arcomon..tudom hogy az allergia nem a termék hibája de akkor is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

gyorsi

2012. február 14.

Nem tudom pont egy hibás terméket fogtam ki, vagy eleve használhatatlan, de nekem nem jön por a párnácskán keresztül.. Szétszedtem, és a por meg eléggé csillog, úgyhogy nem is fogom használni szerintem. Így sajnos tartósságról nem tudok nyilatkozni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.