Rimmel

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, Módosítva: 2019. július 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Alkosd meg saját műalkotásodat - az ajkaidra! Légiesen könnyű viselet, mellyel egyszerűen kialakíthatod a vágyott szájformát.

• ultra precíz applikátor
  • ajakkontúr és folyékony rúzs egyben
  • krémes, bársonyos textúra
  • selyem-szatén finish

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lina14

2019. július 31.

Nekem az 550-es árnyalat van meg. Ez a korallos piros. Az applikátor egészen precíz, a probléma, hogy a festék maga egy picit vizes, vagy inkább higított és kell 2 réteg belőle, hogy teljsen fedjen. Nem igazán szárad le, így vigyázni kell rá, hogy nem mozduljon el, vagy leitatni, és akkor kisut tartósabb. NNem rossz, bár nagyon kevés a festék mennyisége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.