Rimmel

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: zita.czinege, Módosítva: 2016. december 1.

Tartós szemhéjárnyaló és szemceruza egyben.

• Hosszan tartó formula, egész nap megmarad.
  • Vízálló és nem kenődik el. 2 lépes egyben.

5 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ann86

2019. május 28.

A DM kiárusításon jutottam hozzá 3 árnyalathoz is. A teljes áráért biztosan nem venném meg, de 800 Ft-ért szerintem érdemes volt. Tényleg baromi tartósak. Kell egy pár perc míg megszáradnak, de utána lerobbanthatatlan. Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Passerotta

2019. április 5.

Szerintem jó kis termék, de teljes áron azért nem biztos, hogy megvenném. Én most DM kiárusításon 800 Ft-ért jutottam hozzá a rózsaszín árnyalathoz. A szemceruza vége valóban nagyon jó, szépen lehet vele kihúzni a szemet. A másik végén lévő krémes festék viszont tele van csillámokkal. Az nem annyira nagy szám....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 5.

pattivrana

2017. szeptember 29.

Imádom! Bár leginkább a szemceruza oldalát használom, így is megéri. Mondjuk érdemes akkor venni amikor akciós, mert magában azért húzós lehet az ára. De tartós, jó színekben van, ezt használom mindennap. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.