Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2019. július 23.

Kiszerelés:   0,7 g

lillus09

2019. július 23.

Sajnos ezt a terméket már nagyon régen nem gyártják, még gimis koromban vettem, ami már több mint 10 éve volt. De azóta is imádom egy csillámos arany darabom van, amit olyan egyszerű felvinni a görgős fejjel, hogy kb 2 perc és popmás aranyban csillámlok, így emiatt hétköznapra kicsit sok én leginkább buliba használom de olyankor must have darab. Bánom, hogy nem vettem egy hétköznapibb egyszerű színt mert nagyon gyorsan lehet vele dolgozni. Azóta is mindenhol ezt a golyós kiszerelést keresem, de egyik márkánál sem találtam hasonlót azóta sem. Aki tudja hol lehet ilyet még venni, ne tartsta magában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

kottazur

2018. március 9.

Ezust es halvanyrozsaszin van, highlighterkent hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Ezust es halvanyrozsaszin van, highlighterkent hasznalom.

Leander

2017. január 23.

Nem kifejezetten rossz, de nehéz szépen, egyenletesen eloszlatni, és kicsit potyogni is hajlamos, amitől aztán csillog az ember egész feje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

simgyo

2015. május 21.

Jó ideje használom. Nagyon szeretem. Villámgyorsan ki lehet sminkelni vele a szemhéjat. LEHET MÉG VALAHOL KAPNI???

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 21.

ancsirigo

2014. november 19.

Nekem is ilyen bronzos árnyalatom van, ezer éve kaptam Anyától, imádat! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Nekem is ilyen bronzos árnyalatom van, ezer éve kaptam Anyától, imádat! :)

farkasgaboc

2014. november 19.

Világos rózsaszín áranyalat van meg. Csodaszép, már nem sok van belőle, ezért úgy őrzöm, mint a koronaékszereket. :D
Szép a színe, tartós, nem gyűrődik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 19.

Szép a színe, tartós, nem gyűrődik.

Anheszenamon

2014. április 26.

Nagyon régen vettem: van egy világosbarna, inkább bronzos és egy fehér színű. Szeretem, mert szépek a színek, fémes, metálos fényt ad a szemhéjnak. Könnyű vele dolgozni. Egy negatív tulajdonsága van: mindenképp kell alá valamilyen alap, mert különben gyorsan kopik. De ez orvosolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

BlackBetty

2013. június 5.

Nagyon régen vásároltam, az elő sminkcuccaim közé tartozott. Halvány rózsaszín árnyalatom van, szolid, hétköznapi viselet. Még most is szoktam néha használni, mivel gyorsan és egyszerűen lehet vele szép szemhéjat varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

szepjulia

2013. április 13.

Nekem is a halvány lila árnyalat van meg, már nagyon régi, csoda, hogy még mindig jó. Nem túl sokszor szoktam lilás árnyalatokkal sminkelni, valószínű ezért nem fogyott még el. Egyébként nagyon jó kis termék, a golyós megoldás miatt könnyű felvinni, majd elsatírozni is. Metál lila szemhéjtussal együtt szoktam használni, ilyenkor nagyon szép sminket szoktam kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Luca33

2013. január 28.

Nekem egy régi van, amit még én vettem a nővéremnek ajándékba tizenévesen, és most visszakerült hozzám. A színe világos lila, felkenve alig látszik a színe, de nekem pont tökéletes. Elég tartós, azt kell mondjam, és külön örülök a golyós megoldásnak. Az árára nem emlékszem, azt hiszem le is volt akciózva. Max pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.