Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: Aylawitch, Módosítva: 2013. augusztus 30.

Kategória:   Szemkrémek

Elfedi a szem alatti fekete karikákat, a bőr tökéletlenségeit a szemei alatt. Megvilágosítja a bőrt. E-vitamint tartalmaz.

Aylawitch

2013. augusztus 23.

Ajándékba kaptam ezt a korrektort, bár nem tudom honnan lett beszerezve, mert az üzletekben nem nagyon találom. Mindenesetre egy remek termék, elfedi a szem alatti fekete karikákat, kivilágosítja a bőrt. A puha szivacs segítségével könnyen fel lehet vinni a bőrre és eldolgozni. Tartós a hatása, estig simán kibírja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.