Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: cinti, Módosítva: 2011. július 20.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az Energy Boost komplex energiával tölti fel a fáradt bőrt, összetevői élénkíti az arcszínt. C- és E-vitaminnal.

Andi2018

2018. február 22.

Nekem is a kedvenc alapozóm volt.Imádtam az illatát,a fedését,évekig ezt használtam!Nem kellett mattítani púderrel csak szépen felvinni az arcomra és kész is lettem.Sajnálom,hogy nem lehet már kapni sehol. Bár még reménykedem,hátha hamarosan valahol újra felbukkan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

orsi0818

2016. május 25.

A kedvenc alapozóm volt amióta kivonták a forgalomból keresem az utódját.Szépen illeszkedett a vilàgos bőrömhöz a fedése is jó volt.A pici csillámok sem zavartak igazi baba bőrt lehetett vele elérni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

SexyBeauty

2014. február 16.

Legszörnyűbb alapozóm volt semmire nem volt jó....és még bűzlöt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

Legszörnyűbb alapozóm volt semmire nem volt jó....és még bűzlöt is.

marcsi4

2014. január 10.

Háát ez nagyon egy szörnyű alapozó! Nem fed, és a csillámok mit keresnek benne???! Nehéz eldolgozni is, és nagyon olajos. Ez tényleg pénzkidobás. Egyetlen pozitívuma, az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

OAdrienn

2013. december 25.

Nagyon rossz a fedése, csúnyán kopik, nem is tartós. Ezek a csillámok meg inkább ne lennének benne. Olyan a fejem a napsütésben, mint a diszkógömb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

wanda

2013. november 13.

Nem tudom mennyire lesz releváns a véleményem, mivel nem vagyok biztos benne, hogy lejárt terméket fogtam-e ki a drogériában, vagy tényleg ennyire rossz.
Az illata elég kellemetlen, az állaga folyékony, bőrre felvive elég sárgás (Ivory árnyalat), megül a pórusokban és épithetetlen. Sajnos nekem ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Yubiri

2013. szeptember 27.

Illat: 5
Fedés: 5
Tartósság: 5
Energetizáló hatás (amit ígér): 5
Ár/érték arány: 5

Szerettem ezt az alapozót, enyhén csillámos, fényes és örültem, hogy nem ült meg a ráncokban. Mintha puhább bőrt eredményezett volna...
Bár végig 5-re értékeltem, azért közel sem 100 %-ig tökéletes termék, de drogériás viszonylatban kifejezetten jó termék, így mindenképpen részemről megérdemli az 5 csillagot :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Illat: 5
Fedés: 5
Tartósság: 5
Energetizáló hatás (amit ígér): 5
Ár/érték arány: 5

heno

2013. március 13.

Hát az én zsíros bőrőmet eléggé zsírosította, meg ilyen kis csillámok vannak benne:::

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 13.

dorcus89

2013. március 10.

200-as soft beige árnyalat van meg.
Nekem zsírosabb a bőröm, ezt használom és egyáltalán nem fed rosszabbul. Nem mondom, hogy csodatermék, de ezért az árért abszolút egy meglepően jó terméket kapunk. Púder/korrektor kell mellé, és így a csillámok sem zavaróak, sőt egyáltalán nem látszik. Nekem az a bajom vele, ami miatt nem veszem újra, hogy nagyon folyós emiatt sok kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

200-as soft beige árnyalat van meg.

marta.kisasszony

2013. február 10.

Rendszeresen használom, nem kiemelkedően jó, de ígéretéhez híven valóban fittebbnek tűnik tőle az arcom. Nem okoz maszk-hatást, közepesen takar, azért a problémásabb részeken kell a korrektor/púder mellé. Nem tapasztaltam olajos hatást, persze, nem tart 20 órán át, de ezért az árért (1000 Ft-ért vettem leárazva) nem is vártam tőle. Az enyémben nincsenek csillámok, elvagyok vele. Öt csillag jár az ár-érték arány miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.