Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: gracecelestil, Módosítva: 2012. február 4.

Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít csökkenteni a ráncokat a szem környékén. Elrejti a bőrhibákat és a sötét karikákat.

Kiszerelés: 10 ml

katuska8

2014. június 20.

Még talán tavaly ősszel vettem. Engem annyira nem győzött meg. Nem rossz, de jobbat is találok olcsón. Nem nagyon szoktam használni, inkább csak a táskámban tartom vészhelyzet esetére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Silmaril

2013. március 2.

Már ezer éve ezt használom és nagyon elégedett voltam vele. Nem ült bele a szem alatti pici ráncokba és könnyű textúrája miatt szépen bele lehetett dolgozni a szem alatti karikákba. Most, hogy már a 40 felé közelítek, már nem elég sajnos, ezért ha jobbat találok kénytelen leszek megválni tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

xoiskg

2013. február 8.

Évek óta használom ezt a korrektort a szemem alatti - sajnos öröklött, szinte majdnem fekete - karikákra, ennek ellenére most éppen valami új után nézek. Az állagát, felvitelét, kiszerelését (napi használat mellet kb. egy évig elég) nagyon szeretem, de a fedésével egyre kevésbé vagyok elégedett. A nyári hónapokban mikor van egy kis színe az arcomnak, akkor épp elég, de télen mikor már sápadt vagyok és napfényhiányos, már nem érzem elegendőnek az arcom és a karikáim közötti kontraszt eltüntetésére. Kevésbé sötét karikákkal élőknek szerintem jó választás mert szépen illeszkedik a színe - idáig talán ez az első korrektorom amelyik nem kelt mesterkélt hatást - könnyű a felvitele, pont jó a száradási ideje. A tartósságát tekintve közepes, mindenképp kell púder a fixálásához, és ha reggel tettem fel akkor az esti buli előtt igazítani kell rajta! :)
Egyetértek az előző hozzászólóval, valóban az a titka, hogy nagyon kevés kell belőle, és igen: új tubus első használatakor valóban "döcögősen" indul, de aztán már semmi gond az állagával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

flp.csenge

2012. június 28.

Én már a másodikat fogyasztom szerencsére mint a kettőt akciósan vettem az első fajta kcisit jobb volt a második valamiért furcsa állagú volt. Először ilyen gusztustalan folyadék jött ki mint a víz csak olajosabb de aztán "összeráztam" nyomogattam és helyre jött de még büdös is volt. Kicsit megijedtem de mára már nagyon jó. Egyszer régen az astornak használtam hasonló kiszerelésű korrektorát azért szeretem mert sokáig tartanak jó a kiszerelése mert teljesen kilehet használni belőle a krémet és ha a helyzet megkívánja alapozó szerűségnek is beválik mivel az én bőröm nem annyira problémás. Könnyen eldolgozható nagyon jól és nagyon tartós de a titka hogy kevés kell belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Lillababa

2012. február 14.

Szem alá tökéletes,pici is elég belőle így nagyon sokáig elég(kb. egy évig napi használatnál), ezért szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

gracecelestil

2012. január 26.

Most, hogy le volt árazva a Rossmann-ban, vettem egy ilyet, és bár nem használtam még sokat, de tetszik. A szemárnyékot egész jól elfedi (bár nem tökéletes), könnyen és jól eldolgozható, nem ül bele a ráncokba. Nagyon kis mennyiség is elég belőle egyszerre. Mindenesetre az eredeti áráért már nem biztos, hogy megvettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.