Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2014. szeptember 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A régi Lycra Pro új külsőben, új árnyalatokkal.

Elasztikus tulajdonságú lycrát, vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz, így rugalmas és sima réteget képez a körmön. UV-védelme hosszan tartó, a ragyogó, nem fakuló színt garantál akár 10 napig.

Ár: 350 , Eladó: andian
Állapot: új, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta
Dorottya92

2017. március 19.

A 323-as Riviera Red van meg nekem és nagyon szeretem. Tartósságot tekintve sok múlik azon is, hogy hogyan festem ki a körmöm. Ha csak simán rákenném, biztosan hamarabb lekopna, de nem így szoktam. Először zsírtalanítom a körmeimet, aztán a körömreszelővel nagyon picit megdörzsölöm a körmök felületét mindenhol (hogy ne legyen sima, egyenletes a felület. Így a festék sokkal jobban megtapad!).
Ezután két rétegben lakkozom, és nagyon sokáig (minimum 1 hétig!) szép marad. (Még mosogatás mellett is ;) )
Ha már látom, hogy kezd kopni, akkor ráfestek egy harmadik réteget (ami meglepően hamar szárad), és ezzel további napokat lehet nyerni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

raczjulia

2017. január 26.

A Rimmel NAIL BASE & TOP COAT átlátszó körömlakkja fölé szoktam felvinni különböző színeket, mikor melyiket (402 Urban purple, 247 Isn't she precious, 237 Soul session). Gyönyörű színek, nekem körülbelül 5-7 nap után szokott kezdeni lekopni, szóval elég tartós. Szépen vékonyan, illetve vastagabban is fel lehet vinni, jó vele dolgozni, szépen mutat a körmökön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

barbixd

(!)
2016. június 20.

annyira szép színe van, nekem green dragon árnyalatban van, de nagyon gyorsan lekopott :(
még ami számomra negatívum, hogy kicsit nagy az ecsetje a kis körmeimhez :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

még ami számomra negatívum, hogy kicsit nagy az ecsetje a kis körmeimhez :/

Macska'87

2016. június 19.

A 307 Grape sorbet az én szinem ez egyszerűen mesés. A nail nurse körömápoloval 1 hétnél is tovább birja. Meseszép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

Hencyyyke

2016. április 28.

Szintén az Urban Purple árnyalatot vettem meg én meg a Gentle Kiss van meg. Nagyon tetszenek, elég tartósak akciósan jutottam hozzájuk van Kate-es kiadásom is, abból is vannak szép színek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

czdorisz

2016. április 21.

Az Urban Purple árnyalatot vettem meg. Gyönyörű bordó színe van, ezért inkább őszi-tavaszi lakk. A körmeimen elég tartós is, 5 csillagot kap. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 21.

Zellerlevel

2016. március 16.

Urban Purple. Mondjuk nekem inkább bordó, de gyönyörű színe van, teljesen odavoltam érte, de sajnos nem tartós, kb. 1 óra múlva elkezdett lekopni. A színe miatt kap 2 pontot és mert hamar szárad, de nagyon nagy csalódás, hogy szinte azonnal elkezd kopni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

prehalekjudit

2016. február 19.

Kedvenc lakkom, nekem a Grape Sorbet a színem.Már egy rétegben is szépen fed,gyorsan szárad,praktikus az ecsetje.Valóban több napig bírja,nem kopik le.Szóval csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 19.

queengus

2016. január 4.

Nagyon rég óta vágytam az Urban purple színre, de csalódás lett belőle. A szín továbbra is gyönyörű, de kb 1 nap alatt a körömvégekről már le is kopik.....nem tartós egyáltalán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

umpalumpa

2015. december 14.

Aha, 10 nap, mi? Még aznap elkezdett lekopni, amelyik nap 2 rétegben felkentem :(.
A színe gyönyörű, szépen terül és fed. Az ecset kiakasztóan bumszli (nekem) és fél napig sikáltam a színt a körmömről. Eszméletlenül megfogta. Kettest ér. Már bánom, hogy nem Bourjois-t választottam ezzel szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.