Rimmel

Ár:   1999   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Heni1009, Módosítva: 2012. április 25.

Ár:   1999

Ez a szempillaspirál az eredeti Rimmel scandal eyes szempillaspirál továbbfejleszett változata. Extra fekete és háromszor annyi kollagént és keratint tartalmaz, mint az átlagos spirálok. A kollagén megemeli a pillákat és dússá varázsolja, amíg a keratin erősíti és elősegíti a növekedését.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

jusska

2021. május 20.

A legrosszabb spirálom, pedig 8 év alatt elég sokat kipróbáltam. Szinte rögtön lefolyik a szememről, csíp, és a hatásával sem vagyok maximálisan megelégedve. Sajnálom, hogy nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 20.

vszlau

2021. április 16.

Extrém fekete az tény,még jó is lenne,ha nem folyna le a szempilláimról.. rettenetesen csomósodik és sajnos le pereg.
Be raktam hűtőbe negyed órára,hogy ne legyen ennyire híg. Most valamennyivel jobb az állaga, de sajnos még mindig nem tartós.
A három csillag azért jár, mert tényleg extrém fekete, és lehet ,hogy csak én fogtam ki 1 selejtes terméket. Na meg ennyi pénzért csodát nem is vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Orsolya0719

2019. augusztus 31.

Összeragad, kenődik, csomósodik. Nap végére garantált a pandasmink. Szörnyen igénytelen hatást kölcsönöz, és a tartása korántsem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

zabhegyezo

2018. augusztus 8.

Egész jó, de fele ennyiért jobban bevált nekem egy Lovely-spirál. Nekem kicsit nagy a keféje, az alsó pilláimra nehéz vele felvinni a festéket. Meg hát tényleg hamarabb beszárad, mint hogy elfogyna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

nusmanna

2018. március 30.

Szépen dúsít, szép fekete pillákat csinál. Már harmadszorra veszem, egy gondom van vele, hogy hamar kiszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 30.

Kingucii

2018. március 25.

Használtam már jobb és rosszabb szempillaspirált.
Nem igazán vagyok elragadtatva tőle.
Gyorsan beszárad...
Hosszabbítja a szempillákat, de nem az igazi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Használtam már jobb és rosszabb szempillaspirált.
Nem igazán vagyok elragadtatva tőle.
Gyorsan beszárad...
Hosszabbítja a szempillákat, de nem az igazi...

Esztuci

2018. március 11.

Nem tökéletes, de rimmelben kiemelkedő. Sajnos ennek ellenére mindig oda lyukadok ki, hogy rimmelt többet soha. Persze azért így is mindig elcsábulok, hátha...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 11.

kovacs12zita

2018. január 10.

Nekem ez a szempillaspirál, amelyet az évek során mindig újraveszek! Néha elcsábulok és mást is kipróbálok, akár a Rimmeltől, akár más márkából, vagy csak típusilag mást, de egyszerűen nekem eddig ez a nagy kedvenc!
Nekem a keféje a kedvencem, ami ránézésre nem olyan egyedi, de számomra a tökéletes mennyiséget lehet vele felvinni, nem lesznek csomósak a pilláim, és minden pillámat eléri a kefe.
Maga a festék nekem egyáltalán nem kenődik, egész nap szépen fent marad, ha távol tartjuk a könnyektől vagy akár az esőtől.
Ára is abszolút korrekt szerintem, sőt, néha akcióban is el lehet csípni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Ára is abszolút korrekt szerintem, sőt, néha akcióban is el lehet csípni.

rebekafarkas

2018. január 9.

Számomra csalódás volt ez a szempillaspirál. Bedőltem sajnos a reklámnak, azt hittem amit Cara Delevingne reklámoz az csak jó lehet. Egyáltalán nem tartós, és nem is csinál semmit a pilláimmal. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

dechertadel

2017. november 30.

Nekem az Essence LAs Princesse szempillaspirál mellett most ez a jelenlegi kedvencem, mert nagyon könnyen felvihető, és szép pillákat eredményez. Nem is kell belőle sok, tartós, és még a csomagolása is tetszik.
Csak jót tudok róla mondani!
Valamint az ára is kifejezetten jó. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

Csak jót tudok róla mondani!
Valamint az ára is kifejezetten jó. :)