Rimmel

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: fruzsyca, Módosítva: 2015. május 18.

Ár:   1999 Ft

Drámai tekintet csupán egyetlen mozdulattal, a jumbo applikátor segítségével.

lohnerniki15

2018. november 16.

A filces tusok közül ez a legjobb, amit használtam, de még ez is használhatatlan. Alig pigmentált, ha már van alatta szemhéjfesték, akkor szinte semmit nem fog. Halloweenre szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Yummy

2018. május 27.

Elhasználtam, lassan fogy. A színe nem intenzív, inkább szürkés. Könnyű vele bánni, szép vonalat lehet húzni de gyorsan kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

lenizsu

2017. március 15.

Korábban próbálkoztam ecsettel vagy vékony filcekkel tusvonalat húzni, de nem állt a kezemre. Számomra ez a tus a tökéletes. Jól pigmentált, könnyű vele dolgozni. Egész nap a helyén marad. Spirállal együtt vettem meg, és szerintem nagyon megérte az árát mindkettő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

tekozloangyal

2016. november 26.

Szokás szerint a krémmániás kommenteket csak a vásárlás után olvastam el, ennek valószínűleg az az oka, hogy eléggé "impulzusvásárló" vagyok, pláne sminktermékek terén... :) Viszont szerencsére most nem egyezik a véleményem a többséggel, nekem ez a tus egyszerűen tökéletes. :) Azt én is észrevettem, hogy ha nem mattítom/alapozom le a szemhéjamat, akkor hajlamos arra, hogy felkenődjön, de ha nem hagyom ki ezt a lépést, akkor tökéletes! ezzel tudom a legszebb tusvonalat húzni, annyi időt pedig gyönyörűen kibír, amit kell neki. Szóval nálam abszolút nyerő és ha elfogy, mindenképpen újra fogom vásárolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

mirella

2016. október 20.

Hasonlót tudok írni én is. Spirállal együtt vettem meg, (még ez a szerencséje! mert a spirál klassz) de ez nagyon nem jött be. Nem is fekete hanem szürke :( és gyorsan le is kopott. Nem is erőltettem túl sokszor, annyira felbosszantott az a pár alkalom is mikor megpróbáltam. Ma láttam meg a fiók mélyén...>>>kuka
Könnyű vele rajzolni és lehet csak én nem használom megfelelően ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

rozsabarbie

2016. március 30.

Többször adtam neki esélyt, de a kukában landolt a mai napon. Nem volt valami intenzív színe, ez nem is lett volna nagy baj, de folyton elmászott, pedig én szerintem mindent megpróbáltam. :/ Én is spirállal együtt vettem, az szuper, így nem bánom a vételt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Zsokaa

2016. február 17.

Szempillaspirállal volt összecsomagolva, és nagyon jó árban volt. Igazából engem a szempillaspirál érdekelt, így kellemes meglepetés volt, hogy egész jó kis tus. Az olajos szemhéjamon sokáig bírja, és nem fogja össze máshol a bőrömet. Igaz nem valami erőteljes a színe, de nekem ez nem baj. Használni könnyű vékonyabb és vastagabb vonal húzásakor is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

barbyka01

2016. február 14.

Én is a szempillaspirállal együtt vettem, így szinte ingyen volt. Nagyon örültem neki, az elején szépen fogott, szerettem nagyon. Érdekesnek találtam a kialakítását, olyan, mint egy vastag filctoll. Aztán ahogy teltek a hetek, egyre világosabb lett a festék, szürkés, nem szép. A hegye is elgörbült, meghajolt. Biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

Nyufusz

2016. február 13.

Essence i love punk tusfilcből indultam ki , ugyanilyen vastag a vége tartós ,fekete és könnyen használható. Gondoltam , hogy egy kicsit drágább termék hátha többet nyújt de sajnos csalódnom kellett . Alig fog inkább szürkének mondanám mint feketének ,maszatolódik és a filc hegye egy idő után elgörbült ami még jobban megnehezítette a használatát. Egyszóval borzasztó soha nem venném újra !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

doriveszter

2015. november 23.

megértem az előttem szólókat, hogyha zsíros a szemhéjam akkor nekem is hamar elmaszatolódik, ám hogyha lemattítom előtte akkor utána tökéletesen tart. imádom, a hegye miatt egyszerű vele tusvonalat rajzolni.

nyáron a nagy melegben egy buliba viseltem először egy maybelinne szempillaspirállal és kibírta az izzasztó meleget is a táncolást is ( sajnos nem volt lehetőségem lemosni) és másnap reggel még egy tóban fürdést is elviselt. kicsit kopott, de abszolút nem maszatolódott el.

azt javasolnám, azoknak, akiknek nem vált be, hogy tegyenek vele mégegy próbál és fekete szemhéjpúderrel menjenek át a már kész tud felett, hátha úgy a por megköti a folyadékot és tovább tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 23.