Rimmel

Ár:   1999   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Anita333, Módosítva: 2016. október 21.

Ár:   1999

Ez a szempillaspirál az eredeti Rimmel scandal eyes szempillaspirál továbbfejleszett változata. Extra fekete és háromszor annyi kollagént és keratint tartalmaz, mint az átlagos spirálok. A kollagén megemeli a pillákat és dússá varázsolja, amíg a keratin erősíti és elősegíti a növekedését.

Anita97

2021. február 22.

Hát nem is tudom...
Szép, hosszú, dús pillákat csinál.
De picit tapaszt és száraz hatású, illetve ha valami hozzáér pillához nagyon összetapadnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 22.

Hát nem is tudom...
Szép, hosszú, dús pillákat csinál.

Dorotii66

2020. március 16.

Az árához képest borzasztó és ócska! Maszatol, büdös, a márkája alapján sokkal többet vártam. Hatalmas csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Esztii78

2020. március 11.

A Rimmel Londontól ennél többet vártam. A nap folyamán a szemem alatt nyomot hagy, nagyon csomósítja és túl könnyen lejön a víztől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 11.

Tina84

2019. november 4.

Ilyen ócskaságot régen láttam már. Csomós, ragad, folyik, pereg le a szemem alá már rövid időn belül. Ami a kiskaput betette nálam az a szaga....mert nem illata van, hanem szaga. A büdösebb körömlakkokhoz tudnám hasonlítani, esetleg valami körömlaklemosó oldathoz. Nagyon erősen büdös és felkenve is éreztem....egyszer próbáltam ki ezt az ocsmány spirált, de én többet tuti nem kenem fel a szempilláimra. Szerintem nem normális hogy ilyen szaga legyen egy terméknek ez tutira nem a szemkörnyékre való!!! Ne vegyétek meg!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

mayupi

2019. április 13.

Hú, azt kell mondjam örülök, hogy spontán vettem meg és nem olvastam el az itteni értékeléseket előtte. Nekem nagyon bevált, de úgy látszik ez eléggé egyénfüggő. Nem pereg le, nem hagy foltot a szemhéjamon sem. Valóban sok festéket vinne fel, de a tubus oldalával le lehet venni a keféről, majd lassú mozdulatokkal több rétegben szépen fel lehet vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

dzsamilla

2019. március 31.

Hát ez a spirál valami borzalom! :D Nagyon akciós volt, én meg nem tudtam ott hagyni, de konkrétan semmire nem jó! Tudom, hogy újonnan minden spirál a kelleténél több festéket vesz fel, de ez még hetekkel később se csinál mást, csak durván összeragasztja a pilláimat, a keféje használhatatlan, furán összecsomósodik rajta a cucc és kontrollálhatatlanul kenődik mindenhova. A festék maga semmi extra, napközben nem folyik le, de hajlamos peregni. Utálnám csak így kidobni, úgyhogy elhasználom egy másik spirálkefével, de senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Bereibi

2018. december 14.

Nagyon szeretem ezt a spirált! Egy ideje csak ezt használom. Nem pereg le a pilláimról, nem pislogom le. Ahhoz képest, h nem vízálló, nagyon tartós!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

nona96

2018. november 20.

Már 1,5 éve használom. Nagyon szeretem! Nem potyog le a festék, szép legyezőszerű intenzív fekete pillákat csinál és hiába nem vízálló, szerintem nagyon tartós. Amikor még új, kicsit vigyázni kell vele, mert picit sok festéket visz fel, de más negatívumot nem tudnék rá mondani :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Szabina82

2018. augusztus 11.

Sajnos használhatatlan! Nagyon maszatolódik, a felvitele is kész tortúra volt - a bőröm is csupa festék lett. Többet biztosan nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Gidea

2018. július 16.

Nem vagyok megelégedve vele. Rengeteg festéket vesz fel és keni szanaszét, én nem tudok vele precízen dolgozni, mert ilyen bumszlisra pamacsolódik, mikor kihúzom a tégelyből. Mondjuk nemrég olvastam, hogy kétféle spirált érdemes használni, szóval lehet próbálom még mixelni valami mással, mielőtt kidobom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.