Rimmel

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: eszterrr, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   1,1 ml

Különleges 3D applikátorával vékony és vastag vonal egyaránt húzható. Egész nap tartó, vízálló formula.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. május 14.

Úristen de borzalmas. Egyszerűen szó szerint használhatatlan, vállalhatatlan. Irritálja a szemet, karcol az applikátor. Nehéz is vele bánni, de ha megoldok vele egy normális alakú tusvonalat, akkor is olyan gagyi az egész, nem is fekete, de mégcsak nem is szürke, nem fogja be a szemhéjat. Egy átlátszó valamit húz, amit akárhányszor átrajzolok, nem lesz fekete. Egy halvány sötétszürkét lehet vele összehozni. Most húztam vele egy vonalat a kezemre, még ott is fáj, annyira kemény és karcolós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 14.

biuskam

2019. február 17.

Hát, a master precise után használtam, gondoltam van olyan jó mint az. Közel sem. Nem lehet vele vékony, precíz vonalat húzni sehogy sem. Annak aki szereti a drámai hatást megfelelő lehet. Nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

lcmllxm

2018. május 28.

Vízzel egy törlésre lejön, többször kell végigmenni hogy fekete legyen de amúgy könnyű vele dolgozni. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

ludri97

2018. március 31.

Sajnos nem ertem a sok negativ velemenyt :( egy munkatarsamon lattam meg, es egybol megkerdeztem mit hasznal, mondta hogy ezt. elmentem megvenni, es nekem eddig bevalt, egy csillagot levonok , mert van , hogy tobbszor kell atmenjek a vonalon hogy eleg sotet legyen es ne legyen foltos. egyebkent szepen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

dunaimano

2017. november 11.

Na hát ha valami akkor ez borzalom :( Csak sima filces tust szerettem volna... Kár hogy nem láttam korábban itt a véleményeket! Nehezen lehet vele szép tusvonalat húzni, pedig higgyétek el, nagyon sokat próbálkoztam! Néha alig va színe, időnként karcol, és ha többször újrahúzom, képes leszedni a korábbi festéket (nem órákkal később, hanem egy egy-két perces munkán belül....) Senki ne vegye meg! Soha többet Rimmel tus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Briginam

2017. november 2.

Hamar kifogyott,a hegyebe nem megy rendesen festek, szurke a szine...
Penzkidobas

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Hamar kifogyott,a hegyebe nem megy rendesen festek, szurke a szine...
Penzkidobas

blahalu

2017. november 2.

2000 jó magyar forintért ennek a szemhéjtusnak értékelhető színe alig volt, szemceruzával erősebb fekete kontúrt tudok produkálni. Ráadásul max. 2 óráig marad fent, utána maszatolódik világnak. Ez nekem sajnos hatalmas csalódás volt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

FannerManner

2017. október 21.

1-2 használat után, alig jön belőle festék... Csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

1-2 használat után, alig jön belőle festék... Csalódás volt.

Vizililiom

2017. február 12.

Mikor először használtam, nagyon tetszett, azt hittem, megtaláltam a tökéletes filces tust. Azonban egy-két használat után mintha megkopott volna a színe, ha erősebben nyomtam a kezemre, akkor fogott rendesen, de ezt ugye a szemhéjon nem lehetett véghez vinni. Adtam neki még pár esélyt, de nem lett jobb, így sajnos kukába került.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

reni1010

2017. január 9.

Borzalom...na ez az, ami pénzkidobás. annyira szerettem volna szeretni, gondoltam biztosan jó, mert mégis csak Rimmel. Teljesen rá kell nyomni a szemhéjamra azért, hogy jöjjön belőle festék, de ami jön belőle, az sem elég pigmentált..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.