Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Pille, Módosítva: 2013. szeptember 27.

Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletes kísértés, csillogás, friss gyümölcsös illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Hecate

2018. május 2.

Örömteli ha másoknak bevált, de nekem bizony csalódás volt. Az első drágább, márkásabb rúzs volt amire egykor beruháztam, ezért emlékszem rá. A szép színe (122-es árnyalat, erős pink, a fenti képnél is erősebb) túl hivalkodó volt a számon. Az illata szeretnivalóan gyümölcsös, az imádtam, ám viselése kellemetlen érzés volt a számon, mintha valami ragacsos műanyag réteg képződött volna az ajkaimon. Sajnos hamar kenődött, poharakon foltokat hagyott és tartósnak se bizonyult. Ráadásul amint jött a nyár megolvadt, pedig a hűvös a fürdőszobánkban tartottam és más márkájú rúzsaimmal ott ilyen sosem történt. Kukába került. Szerintem ezt az árnyalatot jó, hogy már nem forgalmazzák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

dalma-julia

2013. október 30.

A kedvenc rúzsom, egyszerűen imádom! Kár, hogy már kivonták a forgalomból :(. Megvan 14 éves korom óta, de évekig nem használtam, nekem is ugyanúgy egy magazinhoz volt. Az enyém egy élénk piros árnyalat apró arany csillámokkal benne, egyszerűen gyönyörű szín, és a fénye is nagyon szép. Minden alkalomra passzol, buliba és vizsgára is felkentem ugyanezt, mert fel lehet úgy is vinni, hogy csak azt a hatást keltse, hogy az ajkam ilyen gyönyörű élénk piros, és úgy is, hogy igazán élénk és szexi legyen. Az állaga nagyon krémes, ezért nem is a legtartósabb (rajtam kb. 3 óra). Ez a jolly joker rúzsom, akkor is ezt használom, ha reggel kevés időm van rendesen sminkelni és rossz kedvem is van, mert nagyon feldobja az arcom. Mostanában már spórolok vele, mert kb. csak a harmada van már meg :(. Nem tudom, mi lesz az utódja, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

kissbarbara1990

2013. március 4.

Ma találtam rá nagytakarítás közben :D Még valamikor 1000 éve egy magazinhoz volt ajándék,így birtoklom a 141-es árnyalatot. Gyönyörű barackos igazán halvány színe(vagy inkább fénye?) van. Az illata szerintem nagyon finom. Úgy emlékszem nem szárította a számat,tartósságra nem emlékszem,mert mániákusan kentem és kentem és kentem az illata miatt.Bár ne tettem volna,spórolhattam volna vele :D Az én példányom borítása mályva színű,nem tudom manapság milyen köntösben lehet kapni,de ha rátalálok akkor tuti veszek! Addigis ecsettel próbálom felhasználni azt a kis gondolatnyi mennyiséget ami még maradt :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.