Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: csevelin96, Módosítva: 2016. október 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013-as karácsonyi limitált kiadás

Homok finissel.

kalen

2018. augusztus 10.

Nekem a lila árnyalat volt meg. Tényleg gyönyörű és szuper tartós.Konkrétan alig lehetett lemosóval is levakarni.
Gyorsan lehetett vele dolgozni, hiszen egy rétegben tökéletesen mutatott. Kicsit valóban lehettek volna kisebbek a csillámok, de annyira nem volt zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

sailorluna

2018. augusztus 10.

csodálatosak a színek, gyorsan szárad a festék, sokáig szép marad a körmökön még mosogatás mellett is. szerintem túl sok benne a glitter, jobban tetszenek az olyan homok lakkok, amelyekben apróbbak a csillámok, és a szimpla homok hatás miatt ragyognak. azért megadom a maxot, mert nagyon különlegesek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

mmartina97

2016. január 29.

Imádtam!Gyorsan száradt,rendesen fedett,szép volt már egy rétegben is és csillogott. Kár hogy már nem lehet kapni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

xszemyx

2015. május 26.

Elég sok festéket kell felvenni ahhoz, hogy már egy rétegben is szépen fedjen, de a legtöbb lakk 2 rétegtől kezdődve ad teljes fedést, és mivel gyorsan szárad, így ezt a számlájára írom. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Meryen

2015. március 6.

Gyönyörű lakk, de vigyázni kell vele mert nagyon hamar besűrűsödik, de ezen is lehet segíteni egy kis lakkhígítóval, amúgy tartós és nem drága :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

Wildflow

2014. december 5.

A bézs és a lila van meg, nagyon szeretem mindkettőt! Pillanatok alatt száradnak, egy rétegben fednek. Már csak egy igazán jó lehúzható alaplakk kellene a boldogságomhoz, ha valaki tud ilyet, szóljon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

viktória93

2014. november 16.

A lila árnyalatot szereztem be belőle egy kiárusítás folyamán. Álomlakk! Egy rétegben is tökéletes és tartós, nagyon szépen csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

ceanne

2014. szeptember 29.

Egyet sajnálok, hogy a többi árnyalatot nem hozták be hozzánk, pedig azok is nagyon szépek... a Moon Walkingról nem lehet levenni a szemet, de mégis az Aurora a kedvencem, ha tanácstalan vagyok, azt kenem fel. Mindenhez tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

dorci993

2014. szeptember 18.

Hogy én az ilyen holmikra mindig akkor találok, mikor már csak elvétve és kis számban lehet csak megtalálni...na mindegy. Önmagában (illetve alaplakkra) kenve nem túl tartós, max 2 napot bír normális állapotban, viszont ha kenek alá egy hasonló színű lilát (ja, moon walking árnyalat) és arra kenem ezt a lakkot, plusz egy réteg Essence BTGN-t, 5 napig bírja a legkisebb kopás nélkül, és még 2 napig vállalható, szóval úgy nagyon bejön! Egyébként meseszép, és gyorsan szárad, kár már szinte sehol sincs :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

petrara

2014. augusztus 12.

Egy nagyon régi essence lakkom kifogyóban volt, és mivel már nem lehet kapni, ezt vettem meg helyette leárazva. Azt kell mondjam, ezt 1000x jobban szeretem, gyorsan szárad, és az ecset mérete is tökéletes. Milyen kár, hogy ez is limitált...:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 12.