Rimmel

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Norcsi0701, Módosítva: 2019. január 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ultra-fényes, tartós, zselés hatású körömlakk. Töredezés álló. Felvitele könnyű, nem fakul, akár 14 napon át tart. Eltávolítása azonos a hagyományos körömlakkéval.

Kattty93

2020. január 27.

Nagyon csalódott vagyok, senkinek nem ajánlom.
Azt gondoltam, hogy az ígért hosszú tartósság miatt tökéletes lesz a nyaralás során. Előző nap kora délután felvittem, majd a hozzá tartozó fedőlakkal zártam. Nagyon lassan száradt, de késő estére már jónak tűnt. Reggel ébredéskor alig hittem a szememnek, ugyanis szinte az összes körmömön meglátszottak az ágynemű barázdái, némelyik elkenődött.
Azóta többször próbáltam, kísérleteztem vékonyabb réteggel is, de katasztrófa. Tartósságát tekintve tartósabb, mint egy átlag lakk, ha egyszer sikerült valamilyen csoda folytán megszáradnia akkor akár 1,5-2 hétig gond nélkül fent van, ám ennyire nem ér. Én kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Nagyon csalódott vagyok, senkinek nem ajánlom.