Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2011. július 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

kozmano

2013. április 6.

Nagyon jó!
Imádom a keféjét is, hogy olyan széles, egy húzással szinte készen is van egy köröm. 3-4 nappal meghosszabbítja a körömlakk tartósságát. Nálam bevált, könnyű használni, fényes, tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Nagyon jó!

nickie23

2013. január 4.

Szeretném megosztani a tapasztalatomat. Gyorsan kell vele dolgozni,mert ha tökölök felveszi a színes lakk színét. A második réteget ráérősebben kenem fel. Nem sűrűsödik be a felénél. Azóta kipróbáltam az essence btgn magasfényűjét,és azt nem szeretem,mert sűrűsödik,eleve túl sűrű szerintem. Ajánlom próbáljátok ki ezt a rimmel fedőlakkot.

Tegnap vettem egyet. Megfelelő,vagyis nem zavaró az állaga,mert volt olyan lakkom,aminek kifejezetten idegesítő volt az állaga, tetszik az ecsete, és nem is drága, hiszen az essence 800Ft körüli,ez 1000Ft körüli,de ennek nagyobb a kiszerelése. A tartósságról nem tudok nyilatkozni,mert ma kentem fel,meg azért sem mert most nagyon-nagyon rövidek a körmeim,és gyengébbek is. Egyébként ha minimum 3napot kibír,az már jó lenne a mostani állapotát figyelembe véve a körmeimnek. Hát a 10napot nem igen tartom valószínűnek,ha jó állapotúak a körmeim,akkor kb. 6-7 napnak már nagyon örülnék. Majd meglátom. De a lényeg,h.szerintem megéri kipróbálni.

Örülök,h.olvastam itt róla. Már 5napja bírja, és szerintem kibír még 1-2napot minimum. Mindezt a gyenge körmeimen. Akkor ha megerősödik,lehet 10nap is összejönne?! A nagyon dicsért essencetől nekem sokkal jobb,mind állagra,mind az ecsetét nézve, és a legfontosabb h.tartóssabb is. Egyébként az btgn nek tényleg van egy kis zselés hatása,ennek nem de nem is ígéri. Csak azért jegyzem meg,mert nekem nincs feltétlen szükségem zselés hatásra,inkább tartós legyen,minimum 3-4 napot bírjon egy jó fedőlakkal a körmöm. De ettől függetlenül kifogom próbálni az essence új fedőlakkját mert kíváncsi vagyok milyen. De nem mondok le a rimmel csoda fedőlakkról! :-)

Hozzátenném,h.szép fénye van,ami nem tompul a napok alatt. Ami nagyon pozitív,hiszen sok fedőlakknál azt tapasztaltam,h.a fényük tompul. Semmi negatívat nem tudok elmondani erről a fedőlakkról. A legjobb,amit eddig használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

egifeny

2012. február 26.

En is aldoztam ra, de nem valtotta be a remenyeim :S oke, alapozolakkot en se hasznaltam, de a repedesek megvoltak, es szerintem lassabban is szaradt :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.

mesu80

2012. február 26.

Izsoficim: azért az nem szabad figyelmen kívül hagynunk, hogy egy közepes minőségű lakk alá mindig kell egy jó alapozó lakk, a tapadást az biztosítja, nem a fedőlakk. Ez egy hihetetlen jó gyorsszárító, gyönyörű a fénye, és sokáig repedésmentes, ami nekem fontos, mert nagyon puha és hajlékony a körmöm, így a legtöbb lakk hamar "erezett" lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.

lzsoficim

2012. február 7.

haaat,nekem vmi nem mulodik vele..lehet h csak bizonyos lakkokkal szuperal,de most egy sima essencesre festettem fel es rosszabb,mintha nem kentem volna ra a fedolakkot..egy nap utan lepatogzott a koromvegrol es van amelyik meg egeszben lehuzhato...pedig azert vettem,mert mindenki dicserte itt..en visszaterek az essenceshez...kar erte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

kikki17

2012. január 17.

Imádom !!!
ha 10 napig nem is, de 7 napig simán kibírta nekem... szerintem megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 17.

Imádom !!!
ha 10 napig nem is, de 7 napig simán kibírta nekem... szerintem megéri :)

jkrisztie2

2011. december 6.

Valóban szuper ez a fedőlakk, a dm-ben vettem akciósan két másik Rimmel lakkal együtt Szép, tartós az eredmény, gyorsan szárad! Megkedveltem! Ezután minden lakkozást ezzel fejezek be!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 6.

Baboo

2011. július 1.

Nagyon jó fedőlakk, nagyon sokáig bírja, tényleg 10 napig akár. Hamarabb lenő a körmöd, minthogy lekopna. És nagyon szép fényes. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.