Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Cicmic, Módosítva: 2014. december 16.

Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony csillámok ragyogása az ajkaidon

MissKB

2015. július 25.

Jó néhány árnyalat megvan ebből a szájfényből, de sajnos egyiket sem szeretem igazán. Egyrészt eléggé szárítja a számat, pedig mindig kenek alá ajakápolót, másrészt nem túl tartós, annak ellenére sem, hogy nagyon ragacsos. Utálom az érzést, amikor összeragadnak az ajkaim a szájfénytől, sőt ha véletlen még pár hajszálam is beletapad, akkor az az egész arcomra kikeni ezt a ragacsos masszát. Ráadásul én inkább azokat a szájfényeket szeretem, amikben nincs csillám (persze ez ízlés dolga). Az illata viszont nem rossz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

Cicmic

2014. december 8.

Az árnyalata nagyon szép, ez a rozsdabarnás szín nekem bejött :) Szépen csillog, bár én nem szeretek belőle sokat tenni. Ragad rendesen, és nekem szárítja is a szám, pedig mindig Bebe ajakápolós alapra viszem fel! Újra nem venném...
Inkább csak akkor használom, ha egyedül megyek valahová, mert elég mókás egy-egy csók után párom dúsan fénylő ajkait nézni! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.