Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Cu2tka-baba, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. október 22.

A vízálló szemhéjtus precíziós ecsete tökéletes vékony és vastag vonalak megrajzolásához is. Használata nagyon egyszerű, a finom és krémes zselés textúra pedig könnyedén kenhető, így garantálja a hibátlan, profi végeredményt egyetlen húzással. A formula koncentrált mennyiségben tartalmaz fekete pigmenteket, így intenzív hatást érhető el szempillaspirállal együtt  vagy akár anélkül használva is.

Csepy96

2017. január 3.

Első pár használatnál úgy gondoltam, hogy majd megtanulom rendesen használni, szép vonalat húztam vele, de egyszerűen 3 hét után beszáradt. Nkem óriási csalódás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

m.adri

2016. december 8.

Ez az legrosszabb zselés tus amit valaha használtam. Az egész kemény, alig lehet kenni, még középen csak csak, de "cicavonalat" vagy bármilyen vékony vonalat húzni vele szinte lehetetlen, annyira szilárd az egész. Az ecset amit adtak hozzá szintén kuka. Az egyetlen pozitívum amit el lehet róla mondani, hogy szép fekete a színe. A vízállóságot nem teszteltem, szappannal simán lemosható, egyébként egy bizonyos idő után peregve, foltosan kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Sleepylilfox

2016. augusztus 12.

Az ecsete nem jo de nembaj mert en imadom az essence tusecsetet. Tartos, nem pereg, epitheto, eros a szine! Nem szarad be pedig egy ideje mar hasznalom! Szuper termek 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

fantzi

2016. január 28.

Az első zselés tusom. A saját ecsete először engem is megijesztett, de megtanultam használni. Más ecsetekkel is jól működik, a színe is nagyon szép, a tartóssága is oké, de ha túl sokáig fent van és nem vigyázol rá eléggé, elkezd apró kis darabkákban leperegni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Kamavi2

2016. január 25.

Nem eleg intenziv a szine, ami szerintem azert van, mert a tobbi geles szemhejtussal szemben, ez egy kis szilardabb allagu.. par hettel a megvasarlasa utan az egesz tubus beazaradt, pedig optimalis korulmenyek kozott tartottam. Ajanlom mindenkinek a Maybelline vagy a Manhattan geltusat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 25.

boglarka.varga97

2015. január 23.

Karácsony után vettem meg, leárazva a Dm-ben. Szeretem a Rimmelt, de nekem egy kissé csalódás volt. Azért szeretem a zselés tusokat, mert kissé természetesebbnek hat, mint a többi. Minden tipusú tudom vol, de ha választani kéne, akkor a zselés az, mert valamiért ez áll nekem a legjobban,. Amúgy nem rosz, csak nekem furcsa egy kicsit, és olyan 5-6 óra után egy kis vonalat képez a szemhéjamon, amit az eddigiek nem csináltak. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 23.

Bettu

2014. október 26.

nem használok tust nekem nem állnak jól,de egyszer vettem,hogy legyen, bementem a boltba,ez le volt árazva,akkor még nem olvastam krémmániát. (most már mindig csak jó vélemények alapján veszek meg termékeket.) mivel szeretem a rimmel márkát,megvettem, szerintem könnyű a használata, kicsit talán elkenődik egy idő után. egyébként korom fekete, az ecsete pedig kifejezetten tetszik.:)
miért nem gyártják már?:O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 26.

miért nem gyártják már?:O

letti1106

2014. október 13.

Meglepődtem a sok nagyon lehúzó véleményen, nekem tökéletesen működik. Semmi baj az állagával, szép vonalat tudok vele húzni, a saját ecsetével és másikkal is. Intenzív fekete színe van és hamar szárad. Nálam nincs benne hiba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

dorisz93

2014. január 21.

Remélem már nem gyártják. Nagy reménnyel vettem meg anno, mert az akciós termékek között találtam a Rossmannban. Ő volt az első zselés tusom, de már mindjárt nagy csalódással indult a zselés tusokkal való kapcsolatom (igazából még mindig nem találtam meg a megfelelőt). A színe brutálisan fekete, ilyen szerettem volna mindig is. De valahogy sehogy sem akart megszáradni, mindig felkenődött a felső szemhéjra. Az ecsetével is ügyetlenül bántam, vékony vonalat abszolút nem lehetett húzni vele. Nekem egyáltalán nem vált be, de úgy látom, nem csak én vagyok így vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

linszu

2013. január 24.

Én is akciósan vettem meg, azelőtt nem is láttam, hogy van ilyen. De lényeg a lényeg, nekem a ""sapphire seas névre hallgató van meg. Egyszer használtam, már a felvitele közben leizzadtam, nagyon nehezen száradt, egy óra múlva pedig el is kenődött elég csúnyán. Lehet, csak ennél a színnél van, hogy ráadásul nem is fogott jól és az ecsetet is nehezen tudtam használni. Kár érte, pedig nagyon kis praktikus terméket gyárthattak volna le, ha jobb minőségű lenne a tus benne,,,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 24.

Hidratálók: Caprylyl Glycol