Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Sophia, Módosítva: 2012. június 20.

Dúsító keféjének és különleges formulájának köszönhetően nemcsak azonnali, de tartós eredményt is ígér. Konkrétan gyönyörűen telt, ívelt pillákat, melyek ellenállhatatlanul csábítóvá varázsolják tekintetet. Azonnal eredményként a pillák akár 12-szer dúsabbnak tűnnek, 30 nap használat után pedig állítólag akár festés nélkül is vastagabbnak és többnek tűnnek majd a procapil-keratin-koffein hármas erősítő és kondícionáló tulajsonságainak köszönhetően.

moonstar

2015. március 8.

Most próbáltam ki először. Még ennyire nem tapasztotta össze semmilyen spirál a pilláimat mint ez. Komolyan kb 10-15 szál szempillám most egyben van. Elkeserítő! Pedig csak kétszer húztam át rajtuk a kefét. Azt is azért, hogy a szemem végénél is ki tudjam kenni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 8.

adruska

2014. augusztus 5.

Egyszerűen borzalmas ez a szempillaspirál. A kefe túl sok festéket vesz fel és teljesen összetapasztja a pillákat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

lenarta23

2014. február 19.

Annyira nem szerettem, mert nekem nagyon összeragasztotta az amúgy sem túl dús pilláimat. Mindig egy csomó idő volt mire sikerült nagyjából szétválasztani a pilláimat annak ellenére, hogy mindig próbáltam lehúzni a legtöbb festéket a keféről. Pozitívuma a tartóssága és elég sokáig elég volt, nem száradt be, nem büdösödött több, mint 1 év után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

hypnose05

2013. május 2.

Szerintem nagyon jó kis spirál. Anyukámnak volt ilyen, aztán kölcsön vettem kipróbálás céljából. Dúsít, és hosszabbít is. Az állaga szerintem jó, krémes, és nem igazán tapasztja őket össze. Én eddig Essence I love extreme-t használtam, de az nagyon hamar beszárad, és az állaga sem ilyen jó. Legközelebb ilyen Rimmel-t fogok venni, mivel én már két essence-t vettem, míg anyukám csak egyet használt!!!!!! Szóval hajrá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Sophia

2012. június 17.

Az ajánlójához képest nem egy nagy durranás.Egy másik spirállal együtt használom legtöbbször,úgy igazán látványos a hatása,de egymagában is szép.Jó az állaga és könnyű használni.Minden pillát befed,talán kicsit össze is tapasztja őket,de kis odafigyeléssel(vagy egy másik spirállal)meg lehet ezt is oldani.Plusz pont nálam amiért szép a csomagolása :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 17.