Rio Beauty

Ár:   13 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2017. május 26.

Ár:   13 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Egy készülék 4 nagyon hasznos funkcióval a nők igényeire fejlesztve:

• Arctisztítás:A mozgó sörtéknek köszönhetően hatékonyan távolíthatja el a napközben arcára rakódott port, koszt, valamint sminkmaradványokat. Rendszeres használatával, beépítve a napi arcápolási rutinba bársonyosan puha, természetesen ragyogó bőre lehet, megelőzheti a gyulladt pattanások és mitesszerek kialakulását.A készüléket kombinálhatja kedvenc arcmosójával is.A mozgó fej nem csupán a bőr felületéről távolítja el a nem oda illő anyagokat, hanem az elhalt hámsejtektől is megszabadítja a bőrt, ezzel elősegítve annak simaságának megtartását, meggátolva a ráncok kialakulását.
  • Nagy méretű borotva és trimmelő fej:Ideális a lábak, karok, urak esetén akár a has, mellkas szőrtelenítésére. Alkalmazza IPL vagy lézeres szőrtelenítés előtt, hogy maximális hatást érhessen el.Ha a kezelni kívánt területen túl hosszúnak és sűrűnek bizonyulnak a szőrszálak, használja a trimmelő fejet és borotválás előtt ritkítsa meg a könnyebb siklás érdekében.
  • Közepes méretű borotva:A közepes fejet a kisebb bőrfelületekhez ajánljuk mint a hónalj, lábfej vagy akár a bikinivonal és a bikini által fedett egyes területek.
  • Precíziós borotva:A precíziós borotva a kis és nehezen elérhető bőrfelületekhez lett tervezve, mint az arc, szemöldök és bikini vonal.

enicicc

2017. november 22.

Egy olcsóbb gépet néztem ki, de megláttam, és megtetszett, hogy ennyi fej van hozzá. Sajnos csalódnom kellett. Borostát hagy, ha meg nagyon rányomom a lábamra, akkor teljesen szétkarmolja, olyan mint ha egy macskával verekedtem volna.
A kisebb fej még elmegy, de sokat szenvedtem vele, mire leszedte a szőrt.
Az arctisztítót nem próbáltam.
Egy előnye van: nem száradt ki a lábam annyira, mint a sima borotvától.
Megvágni viszont ezzel is meg tudtam magamat.
Végül visszavittem a boltba, és visszakaptam az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

A kisebb fej még elmegy, de sokat szenvedtem vele, mire leszedte a szőrt.
Az arctisztítót nem próbáltam.
Egy előnye van: nem száradt ki a lábam annyira, mint a sima borotvától.
Megvágni viszont ezzel is meg tudtam magamat.
Végül visszavittem a boltba, és visszakaptam az árát.