Rio Beauty

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2017. május 24.

Ár:   14 990 Ft
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Rio Fogfehérítő készlet az egyik legjobb ár-ért aránnyal rendelkező otthoni fogfehérítő készlet, hiszen egy-egy fogászati kezelés árából többször is elvégezheti az otthoni fogfehérítést. Ha a kávé, tea, dohány, ételek vagy akár koránál fogva nem szívesen mosolyog, mert aggódik fogai elszíneződése miatt, akkor a Rio Fogfehérítő készlete hasznos társa lesz a probléma megoldásában.

• egyszerű, bárki számára könnyed használat
  • gyors kezelési folyamat
  • látványos, az első használat után érzékelhető árnyalatokkal fehérebb fogak
  • kis helyen is elfér, így utazások során is magával viheti
  • egy fogászati kezelés árából több alkalommal is elvégezheti a fogfehérítést otthona kényelmében
  • a készüléket többen is használhatják

A Rio fogfehérítő készlet tartalma

• Fogfehérítő készülék
  • 3 x 5 ml fehérítő gél
  • 2 db fogsablon
  • Lithium elemek

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)