Rio Beauty

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2017. november 17.

Ár:   14 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"A harmadik generációs Pro Hair hajegyenesítő kefével búcsút inthet a káros hatású hajvasalónak, hiszen egyetlen könnyed húzással ugyan olyan egyenes hajkoronát készíthet magának, mint egy vasalóval, sokkal kevésbé károsítva hajszálai szerkezetét, égetve el azok végeit. Csak vegye a kezébe a készüléket, simítsa lassan végig kifésült haján, mint egy hajkefét és az egyenesítés kész is. Frizurája rendezett, természeteses egészséges fényű és sima lesz. A hőmérséklet szabályzónak köszönhetően hajtípusának megfelelően 130°C és 200°C között állíthatja be az intenzitást, melyet a készülék LED kijelzőjén ellenőrizhet. Extra hosszú, 185 cm-et kábelével pedig kényelmesen végezheti el haja egyenesítését a tükör előtt, valamint akár külföldre is magával viheti, hiszen 110-200V feszültségről is üzemeltethető. Használata biztonságos, 30 perces automatikus kikapcsolási funkcióval lett ellátva."