Rio Beauty

Ár:   29 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2015. november 4.

Ár:   29 990 Ft
Lelőhely:   Drogériák
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Arcjavító, arcfeszesítő, tónus javító gép

laszti

2019. november 29.

Napi rendszeresseggel hasznalva tonusosabba, kisimultabba teszi a bort.Az arcom egyik oldalan hasznalva a fogam erzekeny, de nem veezes.
40 koruli leven erdemesnek talaltam elkezdeni a hasznalatat.
A szintetikus gelt a Pompom rozsavizes zselejere csereltem, a keszulekkel tokeletesen mukodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

40 koruli leven erdemesnek talaltam elkezdeni a hasznalatat.

Kunkom

2018. február 28.

A készülék bármilyen ultrahang géllel működik. Én hyaluronossal használom. Az arc izmainak erősítésére szolgál,ezáltal lesz feszesebb a bőr. Folyamatos használatot igényel és nem 1percet (ahogy a nevében van). De hosszú távon meghálálja a befektetett időt.Szuper készülék otthoni használatra. Kozmetikusommal konzultáltam mielőtt megvettem és szintén nagyon jó véleménnyel volt róla. Persze egyéb kezelésekkel pl. ultrahang, dermaroller fejti ki legjobban a hatását az idősödő bőrnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

agica10

2018. január 5.

Csodálom, hogy még nincs róla vélemény. Megvettem, elkezdtem használni, egyelőre jónak tűnik, hosszú távon milyen lesz, az meg elválik.
Ami negatívum, hogy nem sok segítséget kap a felhasználó. Nagy nehezen találtam egy youtube videót, ami bemutatja, mi is kell történjen az arcommal kezelés közben. A hozzáadott kontakt gél nem túl kellemes, első alkalommal csípett, az összetevői borzalmasak, keresem, hogy mit használjak hozzá inkább. Az iontoforézishez használható tapaszokat még nem próbáltam, de az is mindenféle parabénekkel van tele, szóval jó lenne kitalálni, mit és hogyan használhatnék helyettük. Ha valaki még használja a készüléket, hálás lennék, ha megosztaná a tapasztalatait.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 5.