Rio Beauty

Ár:   35 990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2017. május 24.

Ár:   35 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Rio Lift Plus Arcfeszesítő készülék LCD kijelzőjének köszönhetően kényelmesen választhatja ki arcfeszesítő programját. A Rio Lift Plus Arcfeszesítő készülék komplexitásának köszönhetően 4 különböző funkció közül választhat, melyek arcizmait rövid és hosszabb izom összehúzódásra ösztönzik a rugalmasabb és fiatalosabb bőr elérése érdekében.

• farádos és galvanikus terápiát alkalmaz
  • EMS - elektrostimulációs technológia (fájdalommentes és biztonságos)
  • 4 különböző program közül választhat (feszesítés, hosszabb feszesítés, tonizálás és infúzió) – az elektronikus úton elérhető használati útmutatóban bővebben tájékozódhat a programokról
  • könnyen kezelhető, LCD kijelző
  • hatékony bőrfeszesítés és ránctalanítás (hosszú távú hatás)
  • gyorsítja a bőr vízelvezetését
  • kiválóan alkalmas a nyak és a toka feszesítésére is
  • retinol és kollagén utánpótlást biztosít
  • mindössze 15 perces kezelés otthona kényelmében, de bárhová magával viheti
  • bőrtípustól függetlenül használható

dorakrem

2020. január 5.

Imádom! Egyszerűen nagyon szeretem. Anyukámmal közösen használjuk, egy végigcsinált kezelés látható eredményeket pordukál. Jellemzően téli tavaszi időszakban használom, amikor már minden tartalék kiment belőlem és úgy érzem rettenetesen nézek ki. Szerintem hatásos nekem tökéletesen bevált, újra megvenném. Rendkívül sokoldalú kis szerkezet, így lehet kombinálni / választani a kezeléseket. Talán egyetlen hátránya, hogy a kijelző lehetne egyértelműbb, bár egyszerű a kezelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.