Rio Beauty

Ár:   40 000-53 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2015. november 5.

Ár:   40 000-53 000 Ft
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Hideg-meleg terápiás szemkörnyék ápoló készülék, speciálisan nyugtató, frissítő kezeléseket tesz lehetővé a szemkörnyéki érzékeny területek hatékony kezelésére. Eltűnteti a szem alatti duzzanatokat, táskákat és a szem körüli ráncokat.

dorakrem

2020. január 5.

Nem használom annyira gyakran, hogy azt tudjam mondani, hogy minden ráncot eltüntet stb. szóval csodaszerkezet, ennek ellenére nagyon kellemes a használata, segít a szemránckrém jobb felszívódásában. A homlokomon is használom, nemcsak a szemkörnyéken. Nagyon szeretem, szerintem hasznos kis gép, viszont nem olcsó. Mindennek ellenére nem bántam meg , hogy megvettem, mert a Rio termékeket nagyon szeretem és elégedett vagyok vele. Annyi biztosan elmondható, hogy a párezres szemkörnyék masszírozóknál hatásosabb, bár én kombináltan használom azaz kampányszerűen csinálok arckezelést és akkor ezt is bevetem. Hasonló alterantív géppel nem találkoztam, mert ez a hideg meleg kombinációt alkalmazza , van fényterápiás (mini) szemránc kezelőm más forgalmazótól, de az is mást tud. Annyit fontos róla tudni, hogy mielőtt valaki megveszi, hogy ez nem masszírozó készülék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.