Rituals

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ngyrbka, Módosítva: 2020. február 20.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A cseresznyevirág megújító illatával és az organikus rizstejjel készült termék egyedi technológiája a zselét bársonyosan lágy, tisztító hatású habbá változtata.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kelly0820

2021. február 16.

Az egyik kedvenc tusfurdom, jol felhabosodik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 16.

Az egyik kedvenc tusfurdom, jol felhabosodik

Nyonyika

2021. február 16.

Imádom! Ez a kedvenc kollekcióm, de szinte mindnek isteni illata van. Szeretem ebben a márkában, hogy figyelnek a részletekre, az üzletek is olyan ízlésesen vannak berendezve és a legjobban azt szeretem, hogy ugyanabból az illatból, amit az ember igazán magáénak érez lehet venni mindent (tusfürdő, testápoló, scrub, sampon, balzsam, kézkrém, szappan, testpermet, lakás illatosító, minden, ami kell, sőt, amitől teljesen el vagyok ájulva, hogy öblítőt is lehet már kapni és mosószert is, bár azt még nem nem minden kollekcióhoz) egy szó mint száz, ezt minden nőnek ki kell próbálni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

simpe_dora

2021. február 5.

Imádom az összes Rituals terméket, egyszerűen fantasztikusak :) Nemcsak a dizájn van rendben, hanem az illatok, textúrák, meg az egész feeling a termék használata közben :) Több ilyen habzó tusfürdőt elhasználtam már, kb 3-4 éve a holland reptéren vettem magamnak egyet, nagyon örülök hogy azóta már itthon is lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

eveartstar

2020. december 29.

Ó nagyon fini! Keveset kell csak nyomni belőle, és a kézben felhabosítani, elképesztő krémes tejes illatú csoda. A douglasos kis szettet érdemes megvenni, minden darabja kincs. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 29.

vadbarack

2020. december 27.

Ajándékba kaptam, így került hozzám. Sajnos tényleg praktikátlan zuhanyzás közben hozzáférni a cucchoz, de az illata isteni, nem mű hanem nagyon fincsi cseresznyevirág, puha, pamutos aroma,kárpótol mindenért, és a bőrömet sem szárította ki. Az átalakuló,krémes, átlátszó anyag hirtelen tejszínhabbá válik történet imádnivaló,szórakoztató élményt csinál a tisztálkodásból, én nagyon szerettem. A béna kiszerelés miatt kapja a négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Symeta

2020. november 8.

Egyszer véletlenül akadt a kezembe ez a tusfürdő, és egyszerűen imádtam. Az illata isteni, sokáig éreztem zuhany után a bőrömön, és a habossága is nagyon tetszett. Egyedül az ára miatt nem vettem még újra, azt kicsit sokallom, pláne, hogy elég hamar el is fogyott...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

Pöti

2020. október 28.

Jópofa ez a hab állag. De.. Ez a kiszerelés botrány :( Nehéz nyomni, zuhany alatt meg főleg. Maga a hab egy csoda, annyira finom krémes, illatos. A technikai baki miatt adnék csak 4 csillagot, és valószínű mindegyik flakonost lepontoznám szívem szerint emiatt, de nem teszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

strauszkinga

2020. október 28.

A legjobb tusfürdő hab, amit valaha próbáltam. Élmény használni, míg el nem fogyott, csak ezért nyúltam a fürdőszoba polcán! Nagyon szerettem a márka Sakura kézkrémjét, és ez is egy csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

ViviAnne

2020. július 29.

Ennek az illata nem furcsa úgy mint a bőrradírnak, az állaga kinyomáskor géles, ami lassan nagyon puha habbá változik. Élmény volt vele a zuhanyzás. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

vikooo

2020. június 17.

Az illata elsö pillanatban megfogott. Azonnal vettem egy kis kiszerelest, amit napok alatt elhasznaltam. Amiböl alig birtam kinyomni az anyagot. De mondtam sebaj, veszek egy nagy flakont. Abbol is alig tudtam kiimadni a cuccot.
Hatasarol nem tudom azt mondani h huuu de pihepuha lett a böröm töle, sima egyszerü tusfürdö hatas. Viszont meg reggel is ereztem magamon, ami megegyszer isteni, ajanlom annak aki szereti a tisztasag illatat. Ez az.
De csak 4 ⭐️ a fentebb emlitett technikai nehezseg miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

De csak 4 ⭐️ a fentebb emlitett technikai nehezseg miatt.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Sorbitol, Butylene Glycol, Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.