Rituals

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ngyrbka, Módosítva: 2020. február 20.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A cseresznyevirág megújító illatával és az organikus rizstejjel készült termék egyedi technológiája a zselét bársonyosan lágy, tisztító hatású habbá változtata.

Ár: 2999 , Eladó: ngyrbka
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, Veszprém, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost megoldható
Ár: 800 , Eladó: galivali
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: Előre utalás után foxpost, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ujvarikatus

2020. július 30.

Ha nem lenne ilyen borsos az ára, nem is használnék mást. Annyira finom az illata. A gélből pihe puha hab lesz, tényleg élmény vele a zuhanyzás. Sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

ViviAnne

2020. július 29.

Ennek az illata nem furcsa úgy mint a bőrradírnak, az állaga kinyomáskor géles, ami lassan nagyon puha habbá változik. Élmény volt vele a zuhanyzás. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

vikooo

2020. június 17.

Az illata elsö pillanatban megfogott. Azonnal vettem egy kis kiszerelest, amit napok alatt elhasznaltam. Amiböl alig birtam kinyomni az anyagot. De mondtam sebaj, veszek egy nagy flakont. Abbol is alig tudtam kiimadni a cuccot.
Hatasarol nem tudom azt mondani h huuu de pihepuha lett a böröm töle, sima egyszerü tusfürdö hatas. Viszont meg reggel is ereztem magamon, ami megegyszer isteni, ajanlom annak aki szereti a tisztasag illatat. Ez az.
De csak 4 ⭐️ a fentebb emlitett technikai nehezseg miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

De csak 4 ⭐️ a fentebb emlitett technikai nehezseg miatt.

anillam

2020. május 31.

Kellemes illata van, nagyon puha lesz tőle a bőröm.Kevés kell belőle, nagyon jól habzik.Fürdés közben kellemesebb az illata mint az olaj változatának, sokáig megmarad a bőrön.
Egyetlen hátránya az ára,kicsit drága

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Egyetlen hátránya az ára,kicsit drága

Ingi

2020. május 4.

Az illata finom, egyébként egyetértek terdaytellale véleményével. A csomagolása sem valami jó, elég gagyi, nem illik a termékcsaládhoz, és nem is praktikus. Sőt, idegesítő, ahogy az állaga is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Diamond26

2020. március 12.

A kedvenc illatom a Ritualstól, de ez a habtusfürdő nem adja át igazán azt a kellemes, púderes illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

ngyrbka

2020. február 24.

A legkedvesebb hab állagú tusfürdőm!
Az illata nagyon finom és tartós, először olyan mint a borotvagél, majd egy szempillantás alatt habbá változik.
Az olajos tusfürdőjével felváltva használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

A legkedvesebb hab állagú tusfürdőm!
Az olajos tusfürdőjével felváltva használom.

terdaytelltale

2020. február 21.

A világon mindennél jobban szeretem a Rituals ezen illatát, a Bed & body mist a legnagyobb kedvencem. Ez a tusfürdő hab hatalmas csalódás. Az illat nem teljesen ugyanaz, van valami "háttér szaga", nem tudok másra gondolni minthogy a spray felhajtógáza, amit érzek. Nem finom :( állagra furcsa, mert nem rögtön hab, mint egy borotvahab esetében, hanem folyik, és szép lassan nő a folyadék habbá. Annyira lassan, hogy ha felkenem a testemre, alaposan megmosom és leöblítem az arcom, akkor mire ezzel végzek, addigra lesz határozott hab a testemen. Ismerős is használta, ugyanezt mondta ő is, pedig azt hittem az enyém selejt :( mindent elnéznék ha hozná legalább az illatot, de büdös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Sorbitol, Butylene Glycol, Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.