Rival de Loop

Ár:   499 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eperke, Módosítva: 2011. július 3.

Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív ápolás a ráncok ellen. Eredmény: a bőr rugalmassága nő, érezhetően simábbá és ápoltabbá válik.

Juuice

2016. május 16.

Állagra, mennyiségre és illatra a baleás jobb, viszont hatásra talán ez jobb, mintha ezután jobban halványultak volna a homlokon a finom vonalkák. A bőröm ezt is nagyon hamar beszívta, azzal nem volt gondom. Annyira nem ájultam el tőle, egyelőre 4*, de ha szépít, akkor változtatok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

vaczkor

2016. május 3.

Patikat okozott, úgyhogy teljes arcra 2x kentem, többet nem mertem. A maradékot száj környékre akartam elhasználni, de mindenhol kipattogtam, ahova kentem, úgyhogy a vége kuka lett. Lehet, hogy csak én nem bírom vmelyik összetevőt, mert más Rival termékek is ezt csinálják a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 3.

0808

2015. december 30.

Elsősorban a szemem körüli ráncokra használom, nem vettem még eszre javulást, várok még vele. Zavar, hogy olyan olajos amikor fölkenem, de szerencsére ez hamar eltűnik és a smink is szépen fölépíthető rá. Egyenlőre közepes élmény!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 30.

audreycoca

2015. december 13.

Olyan állaga van mint a Johnson's baby olaj zselének és távoli emlékeim szerint olyan az illata is. Egy adag bőven elég arcra és nyakra, könnyen csúszik ezért jól el lehet oszlatni. Egy kicsit mindig tartok tőle, hogy nem fogja beszívni a bőröm, de 5-6 perc alatt teljesen eltűnik. Néha összedolgozom az éjszakai krémemmel is. Szép selymes és puha lesz tőle a bőröm. Én egy hónapban, csak egy ilyet veszek, azt használom hét napig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 13.

lapiskat

2014. augusztus 13.

Még csak két éjszakára kentem fel, de már látszik a különbség az arcomon. Kicsit feltöltötte az arcom, a "nevetőráncok" kevésbé látszanak, kipihentebbnek tűnik a fejem. Kíváncsi vagyok a 7. napra milyen leszek tőle. Az illata kellemes, de sokáig érződik, szerintem felesleges bele ez az összetevő. Az eddigi pozitív tapasztalatok miatt egyelőre ötöst kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

istar

2014. július 25.

Arra tokeletes h egy kicsit felviditsd az arcborodet neha szerintem klasz.De nem fog nagyon ranctalanitani csak elettel tolti meg az arcod .en is szeretem.
Nekem nem dagadt be a szemem kornyeke pedig nagyon erzekeny a borom es pici piros pottyok sem jottek elo pedig eloszoktak ha valami nem oke szoval en ajanlom!!
Aki csodat akar latni annak nem ajánlom.
update: hát most már a sokadikat fogyasztom és nekem csodaszer úgyhogy felpontozom. Ja és engem még ránctalanítani is elkezdett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 25.

Aki csodat akar latni annak nem ajánlom.

bardybea

2012. augusztus 11.

Nekem nagyon tetszik ez a szérum. Nem ránctalanítás miatt vettem,csupán úgy éreztem szüksége van a bőrömnek valami pluszra,amitől kicsit élettel telibb lesz. nagyon puha,selymes lett tőle a dekoltázsom,a nyakamra is jó hatással volt. Nem pattogtam ki tőle, teljesen beszívódott én még rákentem az éjszakai krémemet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

bodnar.anna

2011. augusztus 23.

nagyon bedagadt és vörös lett tőle a szemem környéke

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

nagyon bedagadt és vörös lett tőle a szemem környéke

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ginkgo Biloba Leaf Extract