Rival de Loop

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Aloe Vera tartalma révén vitalizálja, frissíti és hidratálja az arcot és a dekoltázst. A RIval De Loop Aqua Spray optimális párosítása a felfrissülésnek és az ápolásnak. Az Aloe Vera intenzíven hidratál, bőre láthatóan üdébb lesz. Ideális utazások során.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bonnieoo7

2015. augusztus 21.

Nagyon szükséges most a nyáron a zsíros bőrömre. Mivel ilyenkor nem nagyon krémezek, hisz az csak tovább tömíti az amúgy is tág és mitesszerekre hajlamos arcbőrömet. Ilyenkor marad a spray, ami nagyszerűen hidratál és egyben frissít, tonizál. Használatát a szokásos arctisztítás előzi meg. A szememet és a számat 1- 1 nedves vattakorongal áttörlöm utána.
Sminkszivacs megnedvesítésére is tényleg alkalmas, ha befújjuk vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Sminkszivacs megnedvesítésére is tényleg alkalmas, ha befújjuk vele.

Tunderviragos

2015. július 12.

Ez egy szuper arcpermet, németországban rendszeresen leárazzák és ott rengeteszer vettem, szerintem jó kis termék és természetes alapanyag:) Irodában melegben jól esik az arcnak, de télen is, és kell is, mert hidratáltabb marad a bőr és egészségesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

cintia995

2015. június 18.

Nagyon frissitő, pláne a nagy melegekben. Reggel sminkelés előtt fújtam be vele az arcom, pár napig nem is volt semmmi gond, de aztán kijött egy mini pattanás. Abba hagytam a hasznlatát és gyorsan el is múlt. Biztos vagyok benne hogy ez volt, mert ezt a flakont már másodszorra próbálom használni, ugyanis első alkalommal is ez történt. Hozzátenném hogy egyáltalán nem vagyok hajlamos semmillyen pattanásra, igy gyanus hogy mindig pont ennél a terméknél jött ki. Sajnos igy nem merem használni, pedig amúgy jó kis termék lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Cu2tka-baba

2015. május 7.

Update: KUKA! Ma akartam reggel használni és meghalt. kb 3/4 ig volt még de semmi nem jött belőle, mint mikor kifogy egy dezodor, de ha megráztam hallottam hogy lötyög... Többet nem kísérletezek.. nem ér ennyit

Hát nekem most le kell pontoznom... A vichy mellett sajnos eltörpül és nem csak az ára. Nekem kb 4 használat után permetből spriccelése váltott. Hiába mostam le továbbra is inkább vízipisztolyra hasonlít nem frissítő harmatra. Inkább beruházok egy drágábbra:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

Krisz78

2015. május 1.

Még februárban vettem akciósan a R-ban. A smink szivacsot szoktam befújni vele BB/alapozó felvitele előtt.
Úgy 2 hét használat után már csak köpködte a vizet.Egy hét múlva már azt sem.
Ott van benne legalább a 3/4-e és sehogy sem tudom kinyerni belőle.
Azóta megrendeltem Pingvinéktől az LRP-t (most akciós) és a "különbség tapintható".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 1.

Úgy 2 hét használat után már csak köpködte a vizet.Egy hét múlva már azt sem.
Ott van benne legalább a 3/4-e és sehogy sem tudom kinyerni belőle.

kalmaniki

2015. április 5.

Arctisztítás után még az arckrém felvitele előtt szoktam befújni vele az arcom, illetve amikor jól esne egy kis hűsítés. Sok értelmét nem látom, nem veszem újra az biztos, de elfújkálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

HEva

2015. február 13.

Úúgy örültem, hogy megláttam ezt a terméket!
Nyáron ácsingóztam a Vichy-ért, de úgy döntöttem nem adok ki érte annyi pénzt.
De 500Ft??! El sem hiszem. Amikor van 1-2 piros foltom pattanás miatt, akkor megnyugtatja a bőrömet, és mielőtt hidratálóznék is használom, hátha segíti a felszívódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

Úúgy örültem, hogy megláttam ezt a terméket!
Nyáron ácsingóztam a Vichy-ért, de úgy döntöttem nem adok ki érte annyi pénzt.

lettart

2015. január 20.

szuper! :) a bőröm hol ilyen, hol olyan..., de teljesen mindegy, ha kicsit zsírosabb, akkor lágyít az egészen, ha száraz, akkor felfrissít, ha peddig kipattogzom valami miatt, akkor egyszerűen csak hűsít. Este a nagy lemosás után használom, illetve amikor csak meglátom, és jól esne egy fújás belőle

- az "én nem veszek ilyen felesleges sz*rokat" barátnőim is, amint meglátják: Fújok vele egyet, jó? és már nyomják is a pumpát :) megéri az árát, ha más nem, egy kis kényeztetés miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

pampamacska

2015. január 8.

Nagyon szeretem, mert felfrissít nyáron, edzés után és igazából bármikor. Valamennyire éreztem az ápoló hatását, de az igazából elhanyagolhatónak tűnik. Viszont tetszik a viszonylag egyszerű mégis szép inci listája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

adryenn88

2015. január 6.

most akciós a rossmannba! nem emlékszem hgy pontosan mennyi, de olyan 3-400 körül van?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract