Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. január 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A lakk kitölti a köröm felszínén található  barázdákat, egyenetlenségeket. Magnéziumot és cinket tartalmaz. Ideális alaplakk.

Stenico

2020. július 31.

Azt nem mondanám, hogy tényleg kitölti a barázdákat, de alaplakknak, vagy csak színtelen körömerősítőnek bevált. Szerintem ez fizika, le kellene glettelni a körmöket ahhoz, hogy csiszolás nélkül simák legyenek :)
Elég tartós és önmagában használva ápolt kinézetet ad a körmöknek. Az üvegcse azóta már a standard RdeL, nem ilyen kis bumfordi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Loona

2016. január 4.

Nekem bevált. Egy őszi németországi kirándulás alkalmával kaptam le a polcról, mivel alaplakkra is szükségem volt, és néhány körmömön van néhány barázda is. Az ára valahol 2-3 EUR között volt. Az üvegcse zsugorfólizáva van, így biztos, hogy nem agyonnyitogatott lakkot kap a vásárló :)

Bár az üvegben nem áttetsző, barackos színe van, felkenve, száradás után csak kevés színe marad. Ha nem ülne bele jobban a barázdákba (de hát miért ne tenné, ha ezt ígéri, szóval inkább azt írom, hogy ha nem lennének barázdáim :) Meg ha hordanék ilyen színeket), magában is szépen mutatna szerintem a körmökön.

Szupergyorsan szárad, mire az utolsó körmöm kifestésével végzek, szinte kezdhetem is felvinni az elsőre a színes réteget, de a biztonság kedvéért pár (max. 5) percet várni szoktam vele. Nekem egy réteg elég szokott belőle lenni. A mélyebb barázdákat nem tölti ki maradéktalanul, de mindenképpen jobban, mintha csak egy réteg sima körömlakkot kennék fel. A tartóssága is teljesen jó, 5 napot szerintem az összes körömlakk, ami alá használtam, kibírt vele, de volt olyan is, ami majdnem 10 napig volt a körmeimen. Lemosni nagyon könnyű (bár csillámos lakk alá egy rétegben kevés, nem igazán könnyíti meg a csillámok lemosását). Én megkedveltem, szívesen használom, és szerintem újra fogom venni, ha elfogy - és megint Németországban járok. Kár, hogy itthon csak a Young almárka beszerezhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.