Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Macilány, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

UV-védelemmel és kaktuszfüge kivonattal. Nedvességmegkötő nappali ápolást biztosít, kifejezetten a száraz és érzékeny bőr igényeinek megfelelően lett kifejlesztve. A bőrt gyengéden ápolja, észlelhetően puhává, hosszan sugárzóvá és fiatalossá varázsolja.
Smink alá ideális.Hatása bőrgyógyászatilag igazolt, pH-bőrbarát.

Parabén és szilikon mentes!

Bbb23

2017. május 22.

Már másodszor veszem újra ezt a terméket. Jó az illata, nem irritálja a bőröm, könnyen beszívódik és nem hagy zsíros hatást maga után, viszont szépen hidratál és az ára is jó. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

takacseszti1985

2016. február 9.

Megvettem, most jelenleg akciós áron 799,-! Ez is nagyon tetszik, mint a többi rival de loop arckrém, engem az illata az első mexx illatra emlékeztet... :) azt azonban odaírhatták volna, hányas fényvédelemmel rendelkezik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

NadjaBlue

2015. október 5.

Ajándékba kaptam, de sajnos az én arcomon nem működik jól. Ha felkenem, úgy érzem "meggyullad", kipirosodik. Viszont ahogy észrevettem, tényleg hidratál, csak az én bőröm nem viseli el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

caramelcandies

2014. szeptember 11.

Az összetevői miatt vettem meg, mert rájöttem jobb odafigyelni mi tömíti el az amúgyis nagy pórusaimat. Száraz/vízhiányos bőröm van, nekem hamar beszívja a böröm és valóban lehet is sminkelni rá, de nekem egy fokkal jobban hidratáló krém kell majd, de emiatt nem vonok le csillagot. Engem az illata nem zavar, sőt kifejezetten tetszik, dehát ízlések és pofonok :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

szamira

2014. augusztus 7.

Kisse zsiros allagu nappali kremhez kepest, de gyorsan beszivodik es valoban lehet ra sminkelni. Kicsit valoban fenyes a finishe, de ez betudhato a fenyvedonek. Szerintem nagyon eros szappanszaga van, engem zavar. Minek egy arckrembe egyaltalan parfum?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Dobika

2014. június 8.

Úgy vettem meg, hogy semmit sem hallottam erről a krémről. Nem bántam meg. Az állaga nagyon tetszik, könnyen beszívódik. Valóban száraz bőrre ajánlott. Amit eltalálhattak volna jobban (már akinek ez fontos) az az illata. Szinte teljesen illattalan, amit mégis érezni az nekem nem tetszik, de hamar elillan és marad a puha bőr. Nekem nem fénylett át, de lehet, hogy ez a nagyon száraz bőröm miatt van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 8.

Macilány

2014. május 25.

Eddig meg vagyok vele elégedve, ez az első rival-os krémem, kb. 3 hete használom, az uv-védelem miatt vettem meg,ahogy beköszöntött a jó idő. Isotretinoint szedek, úh. érzékeny a bőröm a fényre, meg minden másra, de ezt tudom használni. Pattanásokat sem okozott. A csillagot azért vontam le, mert kicsit fényes felkenve, át kell púdereznem még reggel, zsíros bőrűeknek sztem tragédia lenne, de hát nem is nekik van gyártva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.