Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2021. június 10.

Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszantartó körömlakk.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

mazsoletta

2017. március 26.

Nekem is a Young kiadásból van meg a Lucky Charm elnevezésű darab. Már egy rétegben is magasan veri több drágább lakkom fedését és két rétegben is elég gyorsan szárad. Lassan kopik, viszont, ha hiba csúszik a körmöm szélén a lakkozásba, akkor oldalt lepattog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

blankasara

2016. december 9.

Nekem is a Young kiadásból van egy nagyon szép Ferrari piros lakkom. Sajnos a színen, kezelhetőségen és gyors száradáson kívül nem sok jót tudok róla mondani, már másnap iszonyatosan pattogtak a körömvégek alap- és fedőlakkal is. Olcsó volt, elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

radorsi

2016. február 22.

A Rival de Loop Young kiadásból 3 szín van meg, a 29-es After work, 02 Pearl nude és egy csillámos nyári holo lakk (01 Dreamland talán), mindet szeretem, olcsó, 2 rétegben fed, gyorsan szárad, szép a színe, lábon 2 hétig gond nélkül fennmarad, kézen nekem 3 nap, akkor pattogni kezd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

scene14

2016. január 13.

1 rétegben csíkoz ès csúnya,2 rétegben szèp a fedése ès hamar szárad,bàr mindennapi teendők mellett szerintem gyorsan kopik,vagyis inkább pattogzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

pingvin

2015. április 26.

Nemrégiben láttam a Rossmannban, hogy üjra kaphatóak a Rival de Loop körömlakkok, azóta jó párat beszerztem. Két rétegben fed szépen, és úgy nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

nta2

2014. július 31.

Szerettem ezt a lakkot, mert jó színei voltak és valóban sokáig tartott, de sajnos a Rossmannban már évek óta nem kapni, kénytelen voltam másikat választani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 31.

Moonlight

2014. február 12.

Óóó,nekem is volt ilyenem régen,szürkés-lilás árnyalatban nem túl hivalkodó csillámokkal.
Imádtam,olyan szép fénye volt. Lehet még ilyet kapni? Már legalább 5-6 éve vettem, és azóta kivesztek onnan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

hotcsajszi

2013. november 14.

Ajándékba kaptam néhány ilyen fajta körömlakkot, feketében, pirosban. Nagyon kíváncsi voltam rá, főleg úgy, hogy egy drágább árkategóriába tartozik. Szépen felvihető, a színe is élénk, azonban 2 nap alatt már elkezdett lepattogni. Nem vagyok elégedett vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

mili

2013. június 1.

Régen volt több ilyen lakkom is. 2 rétegben szépen fedett nem csíkoz, az ecsete is jól használható. Az ára is elég kedvező volt, nem is tudom miért nem vettem többet belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 1.

pottyke77

2013. május 31.

Több szín is van belőle, tartós, jó árban van, az állaga megfelelő az ecset is jó. Szépen fed, egyenletesen szárad, nem lesz csíkos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 31.