KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nárcisz, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

3 az 1-ben arctisztító kendő

• tisztít
  • masszíroz
  • hámlaszt

AyaDid

2015. szeptember 24.

Először csalódást okozott, mert kibontva a csomagolásból egy egyszerű mini-törülköző hatását keltette, de hamar bebizonyosodott, hogy több annál. Törülköző helyett használom, arcmosás, tusolás/fürdés után. Eszméletlen jó a nedvszívó képessége, és meglepő módon tényleg rendelkezik kíméletes bőrradírozó hatással.

AyaDid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

WorkingClassGirl

2015. június 19.

Még mindig nem tudom hányadán állunk oedig megvan már pár hónapja. Kifejezetten arctisztító, maszk ilyesmi letörlésére vettem, arra jó.
Önmagában, vizesen arcmosásra max, ha nincs az emberen smink, egyszer próbaképp neki mentem vele a szempillaspirálomnak, de csak maszatolt. Leginkább arctörülközőnek vált be, jó érzés átdörgölni vele az arcom, főleg, hogy már nem nagyon használok mechanikus arcradírokat. Szépen leszedi, ami lehámlott.
Összességében megért 500 ftot, de nem valami rendkívüli, nélkülözhetetlen darab.

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

patakiboglarka92

2015. március 28.

Teljesen beépült az arcápolás rutinomba, tökéletesen jó bőrradírozó. Van hogy csak bevizezem és ledörzsölöm a problémás részeket, de akár micellás vízzel kombinálva tökéletes sminklemosó.

patakiboglarka92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

nárcisz

2014. április 8.

Sikerült beszereznem egy ilyet, én kb. arctörlésre használom, a leírás szerint bevizezve kell fél percig masszírozni vele az arcot. Puha, nem vörösödött tőle a bőröm és minimálisan radíroz is. összességében nem rossz.

nárcisz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 8.