Rival de Loop

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: henriettadh, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A pórusok méyléig tisztítja a bőrt és ezzel optimálisan előkészíti az azt követő ápolásra. Az Aloe Vera hidratáló hatással bír. A kamillakivonat nyugtatja a bőrt.

Eredmény: A bőre tiszta lesz.

Taxyora

2016. június 14.

Eléggé érzékeny a bőröm és melegben hajlamos vagyok kipattogni. Gondoltam felkészülök a nyárra és vettem pár arcmaszkot és pakolást a rossmanban, de ezt megvenni hiba volt. Használat után nem volt sok változás, konkrétan semmi, sőt másnapra tele lettem pattanásokkal. Viszont a Rival de Loop sima tisztító maszkja bevált:) Ez most csak azért nem egy csillag mert a márka jó és lehet, hogy csak az én extra érzékeny bőröm nem szerette ezt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.