Rival de Loop

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   105 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: szedrisab, Módosítva: 2021. január 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Rival de Loop arctisztító tonikot kifejezetten a 30 év feletti hölgyek részére fejlesztették ki. A pórusok mélyére hatolva fejti ki hatását és tonizál. Rendszeres használatával megelozheto a pattanások, mitesszerek kialakulása, ezáltal szebb lesz a bor tónusa. Alkoholt tartalmaz. Hatása borgyógyászatilag igazolt, pH-borbarát.

givenchy

2016. február 10.

Csak jót tudok mondani. Pattanásokat pikkpakk elrendezi, megelőző hatással bír, ha pedig megtörtént a baj, nincs vész, teszi a dolgát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.