Rival de Loop

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ellesmere77, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Remegő kéz? Nem egyenes kontúr? Semmi probléma, a Rival de Loop Young lakk korrektor toll precíz hegyének köszönhetoen könnyedén eltávolítja a lakkhibákat a körmön és a bőrön. Mesés eredményt varázsol és kellemes gyümölcsös illatot áraszt."

Bildiy

2019. április 9.

Szuper termék, finom mandula illattal. Szépen levitte a lakkot a bőrről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 9.

Szuper termék, finom mandula illattal. Szépen levitte a lakkot a bőrről.

riaraven

2018. január 19.

Egyszer vettem akciósan. Nem volt rossz. Szépen lehozta a mellékent lakkot a bőrömről. Állítólag illatos is, de ez nekem egyáltalán nem maradt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.