RIVAL loves me

Ár:   949 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, az összetevőket feltöltötte: honeymii, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   5,5 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Cofi1234

2021. június 29.

Szerintem mint mindnekinek nekem is a csomagolás miatt tetszett meg. Nekem a golyós aplikátor sokáig tetszett, de aztán amikor már kevés volt benne 10-20 mp-ig fejjel lefelé kellett tartanom, hogy tudjam használni. Az illata engem annyira nem fogott meg. Az ajakolaj (ami egy picit ragacsosabb, inkább szájfény állagú) nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 29.

emeseskin2021

2021. május 13.

Én is csak ajánlani tudom. Nagyon szép a csomagolás és a golyós applikátorral kényelmesen fel lehet vinni a terméket. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

viragocskaa

2021. április 8.

Nagyon szeretem! Már 3-szor vettem újra. Kicsit olyan, mint egy szájfény, közben mégis ápol, verhetetlen. Ötletes a csomagolása is, először amiatt vettem meg, de teljesen beleszerettem... plusz pont a golyós "applikátorért".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

Bius1021

2021. április 7.

Ez egy csoda!!! Semmi sem hozott lényeges javulást a számat illetően. Carmex csak kicsit javított a kiszáradt fájó számon.
De ez a kis csoda 950Ft ért ajándék!
Imádom mert tényleg hidratál és gyönyörű egeszséges fényesek tőle az ajkaim! Végre nem repedezett és minden rúzs gyönyörűen mutat rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

De ez a kis csoda 950Ft ért ajándék!

glittergirl

2021. március 31.

Engem is a csomagolása fogott meg, muszáj volt megvennem. A hatása jó, szépen puhít és fényt ad. Jobb, mint a Labello és társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 31.

bleauwsy

2021. március 17.

Szintén a csomagolása vonzott be, nagyon cukira sikeredett. Játékos és letisztult. :) Csillogó ajkak megfelelő hidratáltsággal a végeredmény. Egyszer véletlen a táskámban ki is folyt, úgyhogy a kupakra figyelni kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 17.

matyasflora

2021. március 17.

Teljesen rendben van kellemes és szeretem használni ráadásul szép fényt is ad az ajkaknak. Többször újra vettem már, habár nekem kicsit problémásak az ajkaim és könnyen megszok egy-egy ajakápolót,ilyenkor el kezdek valami mást használni.Ez i egy opció szokott lenni nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

anikvirag

2021. február 16.

Estére feltéve reggelre egészen szépen hidratálta az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Estére feltéve reggelre egészen szépen hidratálta az ajkaimat.

Babsszi

2021. január 7.

A csomagolása miatt vettem meg, kifejezetten szeretem is ezt a kis golyós megoldást és még csodaszép is. Megfelelő mennyiséget adagol, kellemes érzés gurigázni vele. Maga az olaj lágy állagú, nem ragad (a maszkom se ragad bele), kellemes illatú, szép fényt ad az ajkaknak és viszonylag sokáig a helyén marad. Egész jól hidratál, de azért ódákat nem zengnék róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Dudoka77

2020. szeptember 30.

Jaj, de imádom! Külön elismerésem a kivitelért, amely nagyon ötletes, esztétikus és egyedi. Maga a felvitel is kellemes a golyós applikátorral; szinte jól esik elővenni. Ragyogó fényt varázsol az ajkadra, kellemes illatú, nem ragasztja össze, de ki sem szárítja az ajkaidat, mint jónéhány szájfény. Sajnos üzletben régen láttam utoljára, viszont tudtam online rendelni, aminek nagyon örültem, mert annyira megszerettem, hogy szinte el sem tudok képzelni egyebet ajakápolásra. Remekül feltölti, hidratálja, ápolja az ajkakat. Személyes tapasztalat, hogy az éppen csak motoszkáló herpesz ezen olaj intenzív használata mellett elő sem jön. A legkorábbi szakaszban elcsípett fertőzésnek a szorgos kenegetés mindig megálljt parancsolt, így ebből a szempontból is hasznos darab, nagyon sokoldalú szépítő és regeneráló társ a mindennapokban. Nálam mindig kéznél van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil