RIVAL loves me

Ár:   €2.99   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2021. május 17.

Ár:   €2.99
Lelőhely:   Rossmann

• 2 az 1-ben pirosító és highlighter az egészséges ragyogásért
  • Használd önmagában vagy akár a két színt keverve az intenzív színhatásért.
  • Szemhéjpúderként is használható.

Candy21

2021. június 20.

Szuper ez a termék a pirosító nagyon intenzív erősen pigmentált van egy kis fénye vigyázni kell vele mert könnyen túl sok tud lenni a tartósság is szuper. A színe is nagyon szép rózsaszínes kicsit bogyós beütése van.
A highlighter valami eszméletlen nagyon erősen pigmentált brutál a fénye gyönyörű pezsgő árnyalata van oda meg vissza vagyok érte sztem még az úrből is látszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 20.

Panni21

2021. május 17.

Impulzusvásárlás volt, leginkább a highlighter része miatt, gyönyörű pezsgőszín, de a pirosító és kellemes csalódást okozott végül.
A csomagolás szép, van benne tükör, jól záródik, külön papírdobozban, leragasztva árulják, ez abszolút pozitív.
Jó nagy adagot kapunk mind a pirosítóból, mind a highlighterből (6-6 grammot lényegében), a textúrájuk krémesebb, könnyen felveszi az ecset, nem porzik mindenfelé.
A highlighter csodás, angyali ragyogást nyújt, az egyik legszebb highlighterem. Igazi pezsgőszín, nem túl meleg, nem túl arany az állaga pont jó, egységes, vízszerű (elég nehéz leírni, de remélem, érthető), nem csillámos, hanem homogén ragyogás, fel lehet vinni nagyon természetesnek hatóan, de építhető is.
A pirosító a panben nagyon élénk, csillogó, hideg bogyós rózsaszín, megtestesülése mindannak, amit magamtól sose választanék egy pirosítóban, a halvány, barackos illetve babarózsaszín árnyalatokat szeretem. Felvéve azonban, láss csodát, nagyon természetesen mutat.
Nem túlzok, ha azt mondom, ez az eddigi legtermészetesebb pirosítóm, úgy értve, hogy olyan, mintha természetesen pirultam volna ki. Mint amikor kimegyek a hidegre télen, és megcsíp a fagy egy picit. Olyan egészseges pír.
Pigmentált, elég épp csak hozzáérinteni az ecsetet. Felvéve a csillámok nem látszanak, talán egy nagyon pici egészséges fénye van.
És ha még mindez nem lenne elég, a termék kellemes, kókusz illatú, bár csak a panben érezni.
Nagy kár, hogy limitált, tökéletes darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Nagy kár, hogy limitált, tökéletes darab.