RIVAL loves me

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lavender, Módosítva: 2021. június 10.

Lelőhely:   Rossmann

2020-ban megújult változat!

Gyönyörű, hangsúlyos szemek, szép vonalak. Hosszantartó hatás, nem kenődik el.

8 árnyalatban kapható

hadri

2021. május 2.

Látom már előttem is írták, de tényleg kritikán aluli az új verziójú, Rival Loves Me márkanéven futó szemceruzájuk. 02 Brown árnyalatban vettem meg, kézfejen próbálva szép barna, vízvonalban azonban semmi színe sincs, egyáltalán nem akar fogni. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

0623noja

2021. március 11.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Judy1

2021. március 11.

Az új verziójú, Rival Loves Me márkanéven futót vettem meg Taupe színben. Borzasztóan kemény, karcolja a szemet és színe sincs. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

ZANNAH

2021. február 9.

03 Taupe barna színben vettem meg , Az Én véleményem ,tapasztalatom .hogy nem tartós ,ami pozitívum hogy tekerős .Nem a kedvencem és nem is nyúlok gyakran utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 9.

Cincyke

2019. november 15.

Tartos, nem maszatol, meg vizvonalon is siman megmarad es az erzekenyebb szemet sem irritalja. Siman kenterbe veri a nagy markak kozepszeru ceruzait!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

lillak

2019. október 19.

Fekete színben használom, nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni, tartós és nem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Candy21

2019. május 5.

Jó kis szemceruza meg vagyok vele elégedve szép a színe nekem egy barna szín van meg belőle. A tartóssága is egész jó pár órát kibír. Az árát mindenképp megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

BridgeK88

2018. június 13.

A melegebb napokra szoktam használni ezt a szemceruzát, nálam bevált. Nem kenődik el, egész nap tartósan fent marad. Szép, fekete színe van. Sok vízálló társát próbáltam már, hátha azok nem kenődnek el nyáron, de szerintem simán veri a drágább társait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Dorcikaa

2018. június 12.

Farsangra vettem,hogy a fehér őzike pöttyöket az arcomra tudjam rajzolni:D oda nagyon tartós volt,de vízvonalba kevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

pilleriin

2018. április 29.

Szép a színe, ezért érdemli meg az 1 csillagot a nulla helyett. Könnyezem tőle, viszket és kivörösödik a szemem. Sajnálom. Más szemceruza használatakor ilyesmi még nem fordult elő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.