RIVAL loves me

Ár:   €2.49   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: francais, az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2020. november 2.

Ár:   €2.49
Lelőhely:   Rossmann
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattító és pórusminimalizáló hatású alapozó primer.

brigi50c

2021. október 28.

Eddig nem sok primerem volt, pusztán azért, mert a fejemen rántottát lehet sütni pár óra után, olyan szinten kiolajosodik, és emiatt mindig úgy gondoltam, hogy minél több réteg cuccon kell áthatolnia az olajnak, annál rosszabbul fog kinézni a végén a sminkem. És ez igaz is volt - eddig a primerig. Ez a cucc ugyanis VALÓBAN mattít és fenntartja a sminket. Én nem tudom, mi van benne, de nem mozdul a fejemről az alapozó, és nem is egy diszkógömb nap végére, egyedül az orrom körül fénylik ki. Volt már olyan mac sokezres fixálóspraym, ami többszörös áron se nyújtott semmit, és még a csomagolása is gagyi volt. Ez ár-érték arány tekintetében csodatermék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 28.

szjrtfanni

2021. augusztus 24.

Ár érték arányban verhetetlen , amit ígér azt valóra is váltja :) újra vevős😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Ár érték arányban verhetetlen , amit ígér azt valóra is váltja :) újra vevős😍

Anita97

2021. augusztus 15.

Nagy kedvenc.
Ár- érték arányban verhetetlen.
Szépen mattít, nem irritál, különösebb illata sincs, gél állagú, könnyen eldolgozható.
Alapozó könnyen eldolgozható rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

Nagy kedvenc.
Ár- érték arányban verhetetlen.
Alapozó könnyen eldolgozható rajta.

Emma23

2021. július 9.

Ár érték arányban egy nagyon jó primer és könnyen be lehet szerezni. Csak azt sajnálom hogy alkohol denat van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 9.

Csipetke

2021. július 5.

Szeretem ezt a primert. Szépen mattit és szépen tartja az alapozót ebben nagy melegben is. Magában is szoktam használni egy kis púderrel és bb krémmel is szuper. Már kétszer újra vettem és még fogom is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 5.

nagyviki0226

2021. június 28.

A mattító hatása abszolút szuper, viszont ha véletlenül kerül egy pici a szemem alá iszonyúan kiszárítja ott a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

cshrs

2021. június 10.

Jajjj ez a primer... Nagyon de nagyon tetszik alapozó alatt és csak simán magában is a bőrömön egy kis púderrel fölötte, viszont miért kellett bele az az alkohol :( Ezenkívül egy szuper primer, ár-érték arányban is csodás és az egyik legjobb nekem amit eddig próbáltam. Szerencsére nem okozott irritációt és így szívesen is használom, de azért nyitva tartom a szemem hátha találok egy még tökéletesebbet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

f_fancsu

2021. április 24.

Célzottan a szemem alá szoktam használni, illetve akkor nagyobb területen, ha alapozót használok. A pórus összehúzó hatása nem nagyon működik, de szerintem primerként jól funkcionál. Korrektoromat tartja, némileg hidratálja a bőrömet. Ár-érték arányban szerintem rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

sandra1230

2020. február 8.

Nálam a mattító hatás nem volt elsődleges inkább egy ár-arány értékben megfelelő jó primert kerestem alapozó alá ezért esett erre a termékre a választásom. Harmadjára veszem újra nagyon jól dolgozik az alapozóval teljesen egyenletessé teszi a felvitelt. Illata nincs kicsit gél állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Zituska77

2019. december 17.

Nem tudom, nem tudom... Már nagyon régen keresek egy igazán jó mattító primert, ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt, akkor sem lesz túl nagy pénzkidobás, ha nem jön be. Egy könnyű, szilikonos kis krém, számomra illattalan, ami nekem egyáltalán nem baj. Kézzel felvíve szépen terül, látszólag mattít is, az alapozó szépen eldolgozható rajta. Viszont azt nem látom, hogy az orrom lévő néhány nagyobb pórust eltüntetné. Mintha napközben később zsírosodna át az állam és homlokom. Nem tudom... Elhasználom, de szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

Hidratálók: Butylene Glycol