RIVAL loves me

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2021. február 24.

Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Pastel Breeze kollekció része

A két zselés állaggal töltött szemtáskát legalább egy órára helyezzük a hűtőbe (semmiképpen ne a fagyasztóba!). Használatkor 10-15 percre helyezzük a csukodt szemekre, és élvezzük a hűsítő hatást.  A termék száz százalékig újrahasznosítható anyagokból készült, és 80%-a újrahasznosítható ismét. Vegán, és ásványianyagmentes.

AkInImOd

2021. február 16.

Amikor megláttam a megújult standot a Rossmannban még ősszel, alaposan megnéztem magamnak a kínálatot - és ezt nem tudtam otthagyni, mert mindig is akartam egy szemre használható hűtőtasak párost.

Van, hogy napokig hagyom a hűtőben, de sajnos én 5 perc után már nem érzem, hogy elég hideg lenne. Frissít és szemkrémmel különösen pihentető, de meg kell találni, hogy az én szemgödör formámra megfelelően feküdjön fel. Egynek nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.